Pierwsze wrażenia

JareG

Pionier e-mobilności
Soul ma mniejszy bagażnik, ale większe wnętrze i lepszą cenę.
(...)
Z tym bagażnikiem to tak do końca wcale nie wiadomo.. on jest zorientowany na ładowanie pionowe a nie poziome 🤣 I z racji prawie pionowej tylnej klapy można go załadować pod sufit niemalże.
Jak odbiorę grata to sprawdzę czy wchodzi tam (w poprzek) kennel dla psa o wymiarach 90x60x65 - wydaje mi się, że powinien wejść przy pochyleniu tylnych foteli (nawet nie złożeniu, a samym pochyleniu czy raczej ustawieniu do pionu)

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
Jak odbiorę grata to sprawdzę czy wchodzi tam (w poprzek) kennel dla psa o wymiarach 90x60x65 - wydaje mi się, że powinien wejść przy pochyleniu tylnych foteli (nawet nie złożeniu, a samym pochyleniu czy raczej ustawieniu do pionu)
Voila!
Klatka wlazła, aczkolwiek musiałem wpierw ją transformować w walizkę, bo rozłożona minimalnie, ale nie chciała przejść. Spróbuję też władować ją na tylną kanapę - może też się zmieści..? :LOL:

Pozdrawiam
 

Attachments

  • e-Soul_64kWh-6.JPG
    e-Soul_64kWh-6.JPG
    1 001,5 KB · Liczba wyświetleń: 11
  • e-Soul_64kWh-7.JPG
    e-Soul_64kWh-7.JPG
    991,1 KB · Liczba wyświetleń: 11
  • e-Soul_64kWh-9.JPG
    e-Soul_64kWh-9.JPG
    959,6 KB · Liczba wyświetleń: 12

solik

Pionier e-mobilności
I jak wyciszenie w eSoul? Masz moze porownanie do eNiro albo innego elektryka?

Masz opony Nexen czy Michelin?
 

JareG

Pionier e-mobilności
I jak wyciszenie w eSoul? Masz moze porownanie do eNiro albo innego elektryka?
Nie mam porównania, jezdziłem tylko e-Soulem. Dodatkowo, jako że mam HK na pokładzie, to i mało co słyszę (poza muzyką) 🤣
Masz opony Nexen czy Michelin?
Nexen

Pozdrawiam
 

JareG

Pionier e-mobilności
co ty tam niedzwiedzie bedziesz wozil?
Malamuty, i to wcale nie te największe (bo wtedy ta klatka jest za mała) :)
Ale woziłem już (ino nie Soulem oczywiście) coś gabarytowo jak mały niedźwiedź - był to bernardyn, młody a i tak wielkości kucyka.

Pozdrawiam
 

solik

Pionier e-mobilności
Recenzja jednego z nielicznych dziennikarzy moto ktory nie hejtuje elektrykow tylko dlatego, ze istnieja

 

JareG

Pionier e-mobilności
Klatka wlazła, aczkolwiek musiałem wpierw ją transformować w walizkę, bo rozłożona minimalnie, ale nie chciała przejść. Spróbuję też władować ją na tylną kanapę - może też się zmieści..? :LOL:
Klatka mieści się na tylnej kanapie, ale niezbyt jest jak ją rozłożyć (może gdyby przesunąć fotele do przodu i pochylić.. hmm.. sprawdzę). Za to wlazła po złożeniu oparć, od tylca - czyli w sumie można do e-Soul'a załadować dwie klatki XL (90x60x65cm) :geek:(y)To jest zayebisty wynik, np. do Audi Allroad dwie nie wlezą..

Pozdrawiam
 

Najnowsze dyskusje

Top