Planowanie tras

Rafał_M

Nowy na Forum
Mam problem z aplikacją ABRP . Wyznaczam za jej pomoca trasę i chcę ją eksportować , udostepnić do nawigacji tesli . Jak to robię to mam komunikat aby dać uprawnienia dla niej na koncie Tesli. Pomimo że te uprawnienia przydzieliłem, to cały czas mam monit z ABRP o tych uprawnieniach. Czy próbowaliście to robić u siebie ?
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2024-10-28 o 18.02.08.png
    Zrzut ekranu 2024-10-28 o 18.02.08.png
    143,7 KB · Liczba wyświetleń: 4
  • Zrzut ekranu 2024-10-28 o 18.02.29.png
    Zrzut ekranu 2024-10-28 o 18.02.29.png
    168,2 KB · Liczba wyświetleń: 4

Rafa

Nowy na Forum
Mam problem z aplikacją ABRP . Wyznaczam za jej pomoca trasę i chcę ją eksportować , udostepnić do nawigacji tesli . Jak to robię to mam komunikat aby dać uprawnienia dla niej na koncie Tesli. Pomimo że te uprawnienia przydzieliłem, to cały czas mam monit z ABRP o tych uprawnieniach. Czy próbowaliście to robić u siebie ?
Spróbuj z poziomu telefonu, ostatnio funkcjonowało.
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Też niestety nie działa. Dlatego dzisiaj próbowałem z kompa i to samo
Bo do Tesli można wysłać tylko cel a nie trasę, tak mi się wydaje. Bo chyba na tyle pozwala API aplikacji mobilnych Android/iOS
 

Rafał_M

Nowy na Forum
Bo do Tesli można wysłać tylko cel a nie trasę, tak mi się wydaje. Bo chyba na tyle pozwala API aplikacji mobilnych Android/iOS
Niekoniecznie , jeśli mam wybrany cel to w opcjach udostępnianie nie ma Tesli . Dopiero jak mam wytypowaną trasę to pojawia się w udostępnianiach oprócz map google również udsotępnianie do Tesla
 

Rafa

Nowy na Forum
Też niestety nie działa. Dlatego dzisiaj próbowałem z kompa i to samo
Support ABRP: There are still problems using our App in the Tesla browser but it should work now to send a plan to Tesla.
No i u mnie z telefonu zaskoczyło, ale bezpośrednio z przeglądarki nie.
 

Rafał_M

Nowy na Forum
Support ABRP: There are still problems using our App in the Tesla browser but it should work now to send a plan to Tesla.
No i u mnie z telefonu zaskoczyło, ale bezpośrednio z przeglądarki nie.
U mnie niestety nie
 

Attachments

  • IMG_1155.png
    IMG_1155.png
    468,5 KB · Liczba wyświetleń: 3

zibizz1

Pionier e-mobilności
Spróbuj przez aplikacje mobilną. MI nigdy nie dzialało przez API
Na telefonie: Udostepnij plan-> Udostepnij do Mapy->Wybierz aplikację Tesli.
To otworzy apke Tesli i ona wyślę do auta, ale mi kiedyś chyba tylko wysyłało jeden punkt a nie całą trasę.
 

Rafał_M

Nowy na Forum
Spróbuj przez aplikacje mobilną. MI nigdy nie dzialało przez API
Na telefonie: Udostepnij plan-> Udostepnij do Mapy->Wybierz aplikację Tesli.
To otworzy apke Tesli i ona wyślę do auta, ale mi kiedyś chyba tylko wysyłało jeden punkt a nie całą trasę.
No właśnie tak robie, z telefonu. I nie otwiera mi apki tesli tylko przechodzi na komunikat odwołujący się do ustawień uprawnień , pomimomo że mam je zaznaczone na profilu Tesli na aktywne. W ABRP mam swoją tesle połączoną , prawidłowo mi wskazuję procent naładowania baterii. Może z Iphone to nie działa
 

Attachments

  • IMG_1156.png
    IMG_1156.png
    739,4 KB · Liczba wyświetleń: 4
Top