Power Dot

Jaceq

Posiadacz elektryka
konto trzeba założyć i na koniec miesiąca dostaje fakturę vat (na firmę) płatną przelewem
właśnie przeklikałem konto firmowe. Przy płatności jest jedynie opcja polecenia zapłaty. Na pewno masz normalną fakturę przelewową?
 

marco_25

Posiadacz elektryka

luki

Posiadacz elektryka
Używając skrótu myślowego: 3,6kW tak samo mogą "popieścić" jak i 22kW.
Moim zdaniem procedura dla stacji AC powinna być maksymalnie uproszczona. Elektryk z uprawnieniami powinien wystarczyć...
 

KrzysztofFly

Moderator
Nie, no na uruchomienie w tym roku, to ja bym jednak nie liczył ;). Trochę już postawili i uruchomili, co jakiś czas ktoś tu pisze, że gdzieś tam się ładował. Brakuje jednak tego, że mogliby się chociaż na swojej stronie pochwalić gdzie postawili, gdzie mają zaplanowane w najbliższym czasie postawić.
434698895_1246755689627332_8620394858597117557_n.jpg
A więc Power Dot w lokalizacji Biedronka Tuchola ul. Warszawska już działa :). Byłem dzisiaj i testowo podładowałem samochód (roaming GreenWay). W aplikacji GW jej jeszcze nie widać, w Elocity jest już widoczna.
Jest też możliwość płatności bezpośredniej, przynajmniej tak się wyświetla na ekranie ;), o ile dobrze pamiętam, to stawka za DC była 2,71, aczkolwiek ręki sobie nie dam obciąć ;).
Tak więc całość od zamontowania do uruchomienia zajęła około 5 miesięcy.
 
Last edited:

Slavekk_

Posiadacz elektryka
EVKlub daje benefit 10% na sesję ładowania na PowerDot.
Ważne do 15.05.2024r.
Jak rozumiem, jednorazowy.
 
Top