Pulled the trigger ;)

tokwi

Posiadacz elektryka
Jak Wam się widzi moja nowa naklejana rejestracja przednia? Jak dla mnie o niebo lepiej niż ta odstająca ramka.
Jak nic zasięg się zwiększy jak w nowej TM3 :ROFLMAO:

View attachment 12991
Super.
Koledze ukradli tablicę i żeby być w porządku i nie jeździć bez numerów to na czas załatwienia wtórnika przylepił karton z numerem. Miał za to proces. U nas za taki numer to prawie do pierdla wsadzają z paragrafu podrabianie dokumentów. Cywilizowany ten wasz kraj bardziej.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Super.
Koledze ukradli tablicę i żeby być w porządku i nie jeździć bez numerów to na czas załatwienia wtórnika przylepił karton z numerem. Miał za to proces. U nas za taki numer to prawie do pierdla wsadzają z paragrafu podrabianie dokumentów. Cywilizowany ten wasz kraj bardziej.
Wypożyczalnia UK, dają Ci kluczyk i pokazują palcem samochód, pytasz gdzie dokumenty, a oni "jakie dokumenty?" 🙃
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Super.
Koledze ukradli tablicę i żeby być w porządku i nie jeździć bez numerów to na czas załatwienia wtórnika przylepił karton z numerem. Miał za to proces. U nas za taki numer to prawie do pierdla wsadzają z paragrafu podrabianie dokumentów. Cywilizowany ten wasz kraj bardziej.
Ta rejestracja jest w pełni legalna i zgodna z 'BS AU 145e'. Tablice rejestracyjne tutaj nie są żadnym ścisłym dokumentem i można je zamówić u dealera czy online za okazaniem skanu dowodu rejestracyjnego (tak jak ja zamówiłem tą rejestrację). Nie ma żadych hologramow na rejestracjach itp.
Poniżej wszelakie reguły:


Przy zakupie nowego samochodu to salon zajmuje się rejestrowaniem pojazdu w twoim imieniu. Nie ma biegania z tablicami z WK do dealera.

Wypożyczalnia UK, dają Ci kluczyk i pokazują palcem samochód, pytasz gdzie dokumenty, a oni "jakie dokumenty?" 🙃

Tak to dokładnie jest. Jadąc samochodem nie trzeba mieć przy sobie dowodu ubezpieczenia, dowodu rejestracyjnego czy prawa jazdy. Wiem, że w PL tez coś tam możecie nie miec teraz przy sobie, ale tutaj ta reguła obowiązuje od dawna.
 
Last edited:

ypl

Pionier e-mobilności
Jak Wam się widzi moja nowa naklejana rejestracja przednia? Jak dla mnie o niebo lepiej niż ta odstająca ramka.
Jak nic zasięg się zwiększy jak w nowej TM3 :ROFLMAO:

View attachment 12991
Mega wypas, szkoda, że u nas takich nie można. Na tesle aż sie prosi taka naklejka, pasuje jak ulał.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Trochę pojeżdżone w weekend: wycieczka do Bath (jakieś 80 mil w jedną stronę) plus na plażę do Bournemouth na doroczny AirFest (ciutkę ponad 40 mil).

Różne prędkości były (choć temperatura sprzyjająca) i jakoś samochód trzyma się średniej 215Wh/mile (czyli jakieś 13.30 kWh/100km). (y)
Było też ładowanie na SuC V3 z SOC 24% i poszło maks 192kW (y)
Niestety ACC jest daleki od ideału w porównaniu do ID.3 (n)

IMG_20230902_150724.jpg


IMG_20230902_155408.jpg


IMG_20230902_180057.jpg


IMG_20230902_200108.jpg


IMG_20230903_124403.jpg


IMG_20230903_145636.jpg


IMG_20230903_171750.jpg


 

aadamuss

Posiadacz elektryka
Jak kabli nie zerwali na airshow to znaczy, że show nie było :) Takie predkosci ładowania to mam jak sumuję trzy ładowania na Green Wayu 😀
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Trochę pojeżdżone w weekend: wycieczka do Bath (jakieś 80 mil w jedną stronę) plus na plażę do Bournemouth na doroczny AirFest (ciutkę ponad 40 mil).

Różne prędkości były (choć temperatura sprzyjająca) i jakoś samochód trzyma się średniej 215Wh/mile (czyli jakieś 13.30 kWh/100km). (y)
Dobre zużycie - podobne do mojego średniego w TM3 SR+ RWD - 136 Wh/km.
 
Top