Pulled the trigger ;)

nabrU

Pionier e-mobilności
Trochę było pojeżdżone, tak 50/50 miasto i autostrady (które u nas są 70mph ;)). Wynik całkowity od nowości jak dotąd 212 Wh/mi czyli po Waszemu coś koło 13,17 kWh/100km :giggle:
Mała traska nad morze (niedaleko mam :)) i 184Wh/mi czyli 11,43 kWh/100km więc super (y)

IMG_20230820_172740.jpg


Jutro mała trasa (w sumie ok. 260km) na jednodniowe szkolenie (ale w rejony turystyczne to się raczej szybko nie da jechać) więc będzie więcej danych na temat zużycia energii.

Cały czas mam zagwozdkę z tym FSD: jest aktywny czy nie. Wydaje się, że go nie ma jak się jedzie na Autosteer ale w detalach takie coś mi się wyświetla:

IMG_20230820_173712.jpg
 

Michal

Moderator
Masz komputer zdolny do FSD jak każda nowa Tesla.
 

nabrU

Pionier e-mobilności

Michal

Moderator
Coś jak chip tuning fabryczny w spaliniakach. Dają ten sam silnik w 3 wersjach mocy i płacisz za to, że inaczej jest zestrojone spalanie. Przy ICE, silniki od początku są projektowane pod wyższa moc, a później robią z nas idiotów oferując od najniższej.
 

tokwi

Posiadacz elektryka
2. Wywalenie ramki na rejestrację z tyłu (jak dla mnie brzydko wygląda i odstaje na rogach) i przyklejenie rejestracji na taśmę dwustronną 3M (tak jak ma to większość samochodów w UK).
@nabrU czy w UK używacie dwustronnej silikonowej 3M czy rzepa?
Jaką polecasz grubość i model taśmy?
 

nabrU

Pionier e-mobilności
@nabrU czy w UK używacie dwustronnej silikonowej 3M czy rzepa?
Jaką polecasz grubość i model taśmy?

U nas rejestracje nie są metalowe tylko z takiego akrylu (zapomniałem nazwy) więc są giętkie i lekkie.
Ja swoje przykleiłem na 5 pasków taśmy dwustronnej 3M VHB 5952. Taśma ta ma grubość 1,1mm
 

tokwi

Posiadacz elektryka
U nas rejestracje nie są metalowe tylko z takiego akrylu (zapomniałem nazwy) więc są giętkie i lekkie.
Ja swoje przykleiłem na 5 pasków taśmy dwustronnej 3M VHB 5952. Taśma ta ma grubość 1,1mm
Już tyle czasu, a ciągle mnie te ramki drażnią, a że u nas jest potrzeba czasami zdjąć tablice i zanieść do urzędu to zastanawiam się jak to u Was, albo czy nie przylepić na rzepie grzybkowym
 
Top