Pulled the trigger ;)

nabrU

Pionier e-mobilności
Wizualizacja to ok, ale w menu 'Software' jak byk stoi: "Autopilot computer: Full self-driving computer". A ja mam totalnego 'golasa' bez żadnych opcji...
 

elektryk

Pionier e-mobilności
Wizualizacja to ok, ale w menu 'Software' jak byk stoi: "Autopilot computer: Full self-driving computer". A ja mam totalnego 'golasa' bez żadnych opcji...
No każdemu golasowi dają ten komputer - idea jest taka, że każdy może kupić subskrypcję (na razie tylko w USA), poza tym ten komputer jest używany do podstawowego Autopilota (każdy ma w standardzie) i dodatkowo nawet bez włączonego autopilota ten komputer liczy ciągle na potrzeby systemów aktywnego bezpieczeństwa typu Automatic Emergency Braking.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Sprawdź... Moze czasy bałaganu wróciły ? Byłem Brytujczykiem kwg Tesli" z kierownicą po lewej i FSD działało jak w Stanach..
Jesli masz pomyłkę, to jak wrzucisz nawigację pojedzie "sama" po naszemu, zrobi jedną linie niebieską itp...

Ad subskrypcja to wg wielu nie warto, ale nie ma co pisać bo u nas to chyba nigdy nie będzie dostępne.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Nie dostałem kompletnie nic papierów, więc nawet nie wiem jaka masa tego pojazdu.
Ale jak to, nie dostałeś świadectwa homologacji? Tam wszystko jest.
FSD nie dostałeś, pewnie masz na 30 dni łączność premium. Warto ją zasubskrybować.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Ale jak to, nie dostałeś świadectwa homologacji? Tam wszystko jest.
FSD nie dostałeś, pewnie masz na 30 dni łączność premium. Warto ją zasubskrybować.

Nie mam świadectwa homologacji bo tu ono do niczego nie jest potrzebne. Nawet dowodu rejestracyjnego jeszcze nie mam, bo to u nas przychodzi pocztą z tutejszego DVLA (taki miejscowy WK). Ogólnie do odbioru samochodu potrzebne mi było tylko prawo jazdy :giggle:

Łączność premium mam za free na 30 dni (ale to standard). Potem u nas 9,99 GBP na miesiąc albo 2500 punktów z referala na rok.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Nie mam świadectwa homologacji bo tu ono do niczego nie jest potrzebne. Nawet dowodu rejestracyjnego jeszcze nie mam, bo to u nas przychodzi pocztą z tutejszego DVLA (taki miejscowy WK). Ogólnie do odbioru samochodu potrzebne mi było tylko prawo jazdy :giggle:

Łączność premium mam za free na 30 dni (ale to standard). Potem u nas 9,99 GBP na miesiąc albo 2500 punktów z referala na rok.
A, rozumiem. Czyli pozostaje ci czekanie na kolejny model na forum, ale rejestrowany w PL na podstawie świadectwa, gdzie znajdują się wszystkie odpowiedzi na dręczące pytania odnośnie technikaliów :)
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Pierwsze mody zrobione / zakupione:
1. Tacki / schowek z Amazona (nie chciało mi się czekać tygodnie na coś podobnego z Ali) plus zaślepka na kamerę, której nawet nie zakładałem.

1692460798225.png

2. Wywalenie ramki na rejestrację z tyłu (jak dla mnie brzydko wygląda i odstaje na rogach) i przyklejenie rejestracji na taśmę dwustronną 3M (tak jak ma to większość samochodów w UK).

IMG_20230819_155440.jpg


IMG_20230819_161807.jpg
 
Top