Pulled the trigger ;)

Sceptyczny entuzjasta

Posiadacz elektryka
Kolejny 'niewierny' nawrócony 🤣 Dobrego spasowania pozostaje życzyć. Reszta nie powinna zawieść.
 

Attachments

  • pobrane (1).jpeg
    pobrane (1).jpeg
    9,5 KB · Liczba wyświetleń: 36

nabrU

Pionier e-mobilności

p0li

Pionier e-mobilności
Nie straszcie bo jeszcze skasuję zamówienie :LOL:
zaciety optymista to nawet na cmentarzu plusy widzi ;D
a decyzji gratuluje
 

cooler

Pionier e-mobilności
optymista ;)
Może... Ale ja już ponad pół roku bez żadnej awarii, ostatnio mobilny przeczyscil mi hamulce i tyle... Nawet spod domu nie ruszałem.
A jak już nawet mój (pechowy, Freemont, składany w piątek stopami przez pijanego, ślepego murzyna na cracku) egzemplarz nie wymaga serwisu, to jest szansa że i kolegi.
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Piekło zamarzło... Kto będzie teraz Teslę hejtował? ;)
Jest tu jeszcze kilku z teslofobią… 😉
Natomiast @nabrU raczej nigdy nie był w tym radykalny, a już jakiś czas temu zaczął zdradzać objawy racjonalizmu, w ocenie tej „startupowej”marki… 👍
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Piekło zamarzło... Kto będzie teraz Teslę hejtował? ;)

W sumie to ja do Tesli nigdy nic nie miałem i na pewno nie hejtowałem tej marki (chcecie to szukajcie wpisów na Forum). Jasnym jest, że to Forum to 'ogródek Tesli', bo w PL na EV jeszcze wielu ludzi nie stać, a Ci których stać wybierają (z różnych względów) w większości Teslę. Więc ciężko przechodzi tu jakakolwiek krytyka tej marki - słuszna czy nie ;) W UK wydaje mi się jest większa różnorodność pojazdów na SpeakEV i być może dzięki temu wymiana zdań jest tam bardziej spokojna i opinie bardziej wyważone.
Zawsze jednak będę miał 'ale' jeśli ktoś, będzie prezentował stanowisko, że w świecie EV istnieje i liczy się tylko ta marka tzw. 'Tesla uber alles', a posiadanie tego samochodu oznacza 'niepokalane poczęcie' i bycie kimś 'lepszym', bo inni to mają EV od 'legacy manufacturers' :unsure:. A niestety tak tu czasami bywa. Inna sprawa, że monopol nie jest dobry, więc właścicielom Tesli powinno też zależeć na zdrowej konkurencji.
 
Top