Pulled the trigger ;)

aadamuss

Posiadacz elektryka
Nie wiedziałem, czy 'polskie' polecenia działają na angielskie zamówienie., więc nie chciałem ryzykować i użyłem referala kolegi Anglika, który zamówił też LR RWD kilka godzin przede mną.



Spokojna Twoja, kierownica na pewno będzie na właściwym (dla UK) miejscu.



Nie ma idealnych samochodów, więc czy to ID.3 czy TM3 zawsze są jakieś wady i zalety.



Hmm, niestety mój start z Teslą na razie idzie jak po grudzie, bo coś mają jakiś problem z transferem aplikacji o kredyt. Tesla CS twierdzi, że pracują nad tym i podobno sprawa ma być rozwiązana w przyszłym tygodniu. Więc na razie mam nr zamówienia i VIN i czekam....

View attachment 12194
Czyli problemy z Teslą od samego początku :) Aby uniknąć problemów opisanych przez Ciebie wystarczy tylko trzymać się kilku zasad: nie jeździć w deszczu po zmroku, w dzień unikać słońca i deszczu. I lepiej auta nie zamykać na wszelki wypadek bo nie wiadomo czy się otworzy :) Na felgi i nadkola lepiej nie patrzeć, do frunka nie próbować zaglądać bo też może się nie otworzyć.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
nie jeździć w deszczu po zmroku, w dzień unikać słońca i deszczu.

"Deszcz" = "UK" (z zasady). Znaczy się mówisz będzie tragedia ;) Ehh jakoś to może przeżyjemy: i ja i TM3 :giggle:
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Referrale są ponad krajowe. Ale ważne że są, bo to też pomysł autorski i działający od lat skutecznie

Kurcze gdyby była konkurencja? Ale są tylko obietnice.. Ktoś kto chce wydać spore pieniądze na samochód nie ma wielkiego wyboru. Pomijając wszystko, to nafajniejszym, najbardziej kontrowersyjnym, najsprawniejszym i najbardziej wkurzającym autem na dzień dzisiejszy jest Tesla i ona dominuje. Nie ma co czarować, tak jest. Jest do tego inna i prekursorska. Reszta albo korzysta z historii swojej marki i dotychczasowych dokonań le z już z innej bajki ,np wzronicta itp. Albo zaczyna naśladować Tesle w mniejszym lub większym stopniu.
Czekam na coś innego i w każdej chwili zmienię, a tu lipa.
Hejt to wyraz frustracji, jak tak to widzę, bo mam dobre doświadczenia. Hejterzy, jak np powyżej, korzystają z wpadek u innych i je sobie składają w wierszyki. Do tego, wiadomo jest też trochę pechowców. Bywa tak w każdej marce.
Ja ma podobne wspomnienia w stosunku do kilku producentów znanych i szanowanych
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Bronek chyba jednak źle odczytujesz żarty albo wszędzie hejt widzisz/ chcesz widzieć.
Nie boj dobrze... Rudy i piegowaty a do tego 1,50 w kapeluszu a takim jest wlasciel Tesli, bywa przewrażliwiony
 

aadamuss

Posiadacz elektryka
Znam kilku użytkowników, ani rudych ani niskich którzy jeżdżą i nic się nie dzieje, u mnie też bez problemów :) Dziwne przypadki wychodzą w internecie i o nich jest głośno. Kto jak kto ale Nabru jest dość świadomym klientem i gdyby było tak źle jak piszą to Tesli by nie brał.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Kredyt 0% 🤩
Ciekawe ze u nas nigdy takich promek nie daja :(

Kredyt 0% jest tylko na TM3 plus brak wymogu minimalnej wpłaty własnej czyli np. wystarczy £200 depozytu. Inne modele mają oprocentowanie 4.9% (i takie też oprocentowanie było wcześniej na TM3)

Nie boj dobrze... Rudy i piegowaty a do tego 1,50 w kapeluszu a takim jest wlasciel Tesli, bywa przewrażliwiony

Włosów to ja za wiele na głowie już nie mam, a to co zostało to siwe raczej, ale rudy nie byłem nigdy ;)
Wzrost sporo większy niż 1,50, ale waga raczej mizerna (i pewnie jeszcze schudłem bo dzisiaj rano w deszczu zrobiłem Race for Life 5k).

P.S. Okazało się jednak, że LR RWD na UK ma 'Partial Premium Interior'. Pytanko więc, czego tam nie będzie w porównaniu z 'Premium Interior'? Brak suba?
 

ciastek

Pionier e-mobilności
Okazało się jednak, że LR RWD na UK ma 'Partial Premium Interior'. Pytanko więc, czego tam nie będzie w porównaniu z 'Premium Interior'? Brak suba?
Tak. Dźwięk jak w Model 3 RWD.
 
Top