Pulled the trigger ;)

nabrU

Pionier e-mobilności
Jak tak dalej pójdzie to Tesli chyba nie będzie. :eek:
Wycofali na stronie ofertę kredytową, o którą aplikowałem (twierdzą, że się pomylili :p). Dziś mija 3 dzień, a mojej decyzji kredytowej ani widu ani słychu (choć hard checka na moim credit file zrobili). Jak tak ma wyglądać zakup samochodu tej przodującej marki EV - to ja chyba podziękuję i kupię sę (albo wylizinguję) ID.3 77kW (bo też obniżyli ceny) :devilish:
 
Last edited:

daniel

Señor Meme Officer
Jak tak dalej pójdzie to Tesli chyba nie będzie. :eek:
Wycofali na stronie ofertę kredytową, o którą aplikowałem (twierdzą, że się pomylili :p). Dziś mija 3 dzień, a mojej decyzji kredytowej ani widu ani słychu (choć hard checka na moim credit file zrobili). Jak tak ma wyglądać zakup samochodu tej przodującej marki EV - to ja chyba podziękuję i kupię sę (albo wylizinguję) ID.3 77kW (bo też obniżyli ceny) :devilish:
Ach, to nie tylko w Polsce taki burdel. Nawet trochę pocieszające.
Premium to by było jakbyś kupował S albo X. Odnoszę wrażenie, że Model 3 to taki biedny krewny. :p
 

cooler

Pionier e-mobilności
Jak tak dalej pójdzie to Tesli chyba nie będzie. :eek:
Wycofali na stronie ofertę kredytową, o którą aplikowałem (twierdzą, że się pomylili :p). Dziś mija 3 dzień, a mojej decyzji kredytowej ani widu ani słychu (choć hard checka na moim credit file zrobili). Jak tak ma wyglądać zakup samochodu tej przodującej marki EV - to ja chyba podziękuję i kupię sę (albo wylizinguję) ID.3 77kW (bo też obniżyli ceny) :devilish:
Dokładnie, ja też uważam że za takie niedoróby producenci powinni dostawać po dupie w postaci głosowania naszymi portfelami. Dlatego mimo iż kibicuje Tesli (nie bezrefleksyjnie) to uważam że im większa konkurencja tym lepiej. Nawet niech będzie niemiecka (choć tych już nie lubię, za Diessa ich zaczynałem lubić). Koreańscy mają swoje za uszami (zabezpieczenia kradziezowe, a właściwie brak, cyrki z gwarancją i serwisem) ale też uważam że dobrze że są. Dlatego też kibicuje MG, dobre auta w rozsądnej cenie, chociaż Chińczyków też nie lubię.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Ach, to nie tylko w Polsce taki burdel. Nawet trochę pocieszające.
Premium to by było jakbyś kupował S albo X. Odnoszę wrażenie, że Model 3 to taki biedny krewny. :p
Ale nie wiesz że wewnątrz Tesli to właśnie Y i 3 mają największy priorytet? X I S to właśnie manufaktura. Więc może i biedny, ale staranniej dogladany niż bogaci wujkowie :)
 

daniel

Señor Meme Officer
@daniel A gdzie ja użyłem słowa 'premium'?
Ech, faktycznie. Przez szybkie czytanie mój mózg zamienił przodującej na premium. Czas się chyba leczyć z tego ADHD.
 

daniel

Señor Meme Officer
Ale nie wiesz że wewnątrz Tesli to właśnie Y i 3 mają największy priorytet? X I S to właśnie manufaktura. Więc może i biedny, ale staranniej dogladany niż bogaci wujkowie :)
Może w Tesli wewnętrznie tak, ale brak pełnej klapy bagażnika, takiego samego filtra HEPA. O matko, jakby to był liftback to by skanibalizowało Model Y częściowo. Tak jak chcesz sobie wygodnie układać bagaże to bierz Y.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Może w Tesli wewnętrznie tak, ale brak pełnej klapy bagażnika, takiego samego filtra HEPA. O matko, jakby to był liftback to by skanibalizowało Model Y częściowo. Tak jak chcesz sobie wygodnie układać bagaże to bierz Y.
Nie każdy chce mieć, wg mnie, brzydki samochód, niestety dla mnie jako lotnika M3 to smukły szybowiec, a Y to latające zelazko, wygląda jak absurdalnie nadmuchana M3.
Druga sprawa, dla mnie nawet M3 jest za duża, czekam na M2, bardziej zwartą, krótszą i mam nadzieję jeszcze bardziej zwinną i oszczędną niż M3. Dla mnie sensem elektryfikacji są małe, zwinne i oszczędne samochody. Większość czasu jeżdżę sam w trasy, więc doceniam efektywność autostradową M3 i tutaj MY sromotnie przegrywa.
Reasumując:
M2 plaid, z 2s 0-100km/h oraz 100kWh bateria, zasięg autostradowy 600km to jest mój ideał.
 
Last edited:

nabrU

Pionier e-mobilności
@cooler
Czytasz mnie w myślach (może dlatego, że też w lotnictwie 'robie' ;))
Taki hot hatch EV w wersji Tesla to brałbym jak... wpiszcie sobie co chcecie :LOL:
 
Top