Rabaty Q2_2023

refi1234

Posiadacz elektryka
Panie i Panowie,
niniejszym informuje iż w Stanach rozpoczął sie już sezon co kwartalnych :) ale godnych rabatów z inventory- głównie na M3 ale za to we wszystkich odmianach.

1.jpeg
 
Last edited:

nnnnn

Pionier e-mobilności
Dalszy ciąg wojny cenowej? Jak tak dalej pójdzie to europa zostanie podzielona pomiędzy USA i Chiny jeśli chodzi o auta. Europejskie koncerny niestety ale wypadają blado jeśli chodzi o ceny. Przynajmniej na razie.
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Nie tylko USA, w UK rabaciki na inventory TM3 i TMY są od dwóch tygodni. Pisałem o tym tutaj
 

Wolfshill

Zadomawiam się
Hej, ja też poluję i miły Pan z Tesli Warszawa najpierw do mnie zadzwonił a potem podesłał linki do przecenionych trójek. Mi niestety nie odpowiadał albo kolor albo białe wnętrze ale kolejnego dnia te linki już nie były aktywne, więc ktoś się zdecydował :)
Niemniej jednak myślałem, że jest to bardziej transparentne i że to co na stronie to jest do zakupu, a teraz się okazało, że są jakieś oferty "spod lady" i sam teraz nie wiem czy dalej czekać czy po prostu brać to co jest...
 

pluto

Pionier e-mobilności
Dalszy ciąg wojny cenowej? Jak tak dalej pójdzie to europa zostanie podzielona pomiędzy USA i Chiny jeśli chodzi o auta. Europejskie koncerny niestety ale wypadają blado jeśli chodzi o ceny. Przynajmniej na razie.
A tymczasem w Danii klienci, którzy między 8 czerwca 2023 r. a 30 czerwca 2023 r. zamawiają i przyjmują dostawę nowych TM3 z aktualnych zapasów otrzymają 10.000 km bezpłatnego doładowania.

1686855130277.png
 

pluto

Pionier e-mobilności
W Ameryce Północnej dają na TM3 3 miesiące darmowego ładowania - wietrzenie magazynów z obecnej wersji się rozpoczęło ;)
 

Wolfshill

Zadomawiam się
Tak, miły Pan z Tesli też wspominał mi o tych 10 000 km bezpłatnego ładowania, natomiast powiedział, że to będzie widoczne w appce dopiero po zakupie samochodu. Gdzie Wy widzicie te informacje? Czy to jest gdzieś na stronie Tesli? Byłbym spokojniejszy jakby to info był gdzieś ujęte przy zamówieniu.
 
Top