różne obserwacje po kilku tygodniach z ID.3

consigliero

Posiadacz elektryka
To połączenie kabel albo bez kabla jakoś się ustawia? Czy to z automatu się dzieje?
 

consigliero

Posiadacz elektryka
A czy po wyłączeniu wi-fi dalej się pojawia ta ikonka o radiu internetowym albo o wykorzystaniu limitu danych ?
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
2. dalej nie nauczyłem się sprawnie regulować temperatury :) w nocy to całkiem trudne

W nocy jest z tym słabo. Mnie o wiele łatwiej było głosowo ("jest mi zimno", "ustaw temperaturę na x stopni"). Przy okazji nauczyłem się, że po komendzie wywołującej nie trzeba czekać na głosowe potwierdzenie automatu ("W czym mogę pomóc?", czy co ta pani tam mówi...), tylko można od razu wydawać polecenie.
 

planzero

Fachowiec
W nocy jest z tym słabo. Mnie o wiele łatwiej było głosowo ("jest mi zimno", "ustaw temperaturę na x stopni"). Przy okazji nauczyłem się, że po komendzie wywołującej nie trzeba czekać na głosowe potwierdzenie automatu ("W czym mogę pomóc?", czy co ta pani tam mówi...), tylko można od razu wydawać polecenie.
w moim aucie nie ma sterowania klimatyzacją głosem :)
 

Łukasz Bigo

Pionier e-mobilności
Członek redakcji
w moim aucie nie ma sterowania klimatyzacją głosem :)

Ups. I tak to właśnie jest z testami prasowymi. Człowiek dostaje maksymalnie wyposażone i odchuchane auto, no i później daje ludziom rady bez sensu ("nie macie chleba? To jedzcie ciastka").

Nie mam pomysłu na ten nieszczęsny panel. Może pomogłaby mała fosforescencyjna naklejka ze strzałką albo jakaś mikroskopijna dioda
 

consigliero

Posiadacz elektryka
Nie wiem jak często mieszacie temperaturą w aucie, ale ja osobiście bym o to nie kruszył kopii. Faktem jest że czasem wyłączę audio zamiast zmienić temperaturę, ale nie odkryłem, na usprawiedliwienie dodam że też nie poszukiwałem intensywnie, jak zrobić wyciszenie gdy osoba obok korzysta z telefonu.
 

planzero

Fachowiec
jak to mówią LUZ :) to nie jest koniec świata, zresztą akurat temp. ustawiam raczej na jakieś tam 21 stopni i tyle. Poza tym teraz częściej jeżdżę i powoli wszystko się układa.
Swoją drogą pewnie zrobią opcje dokupienia takiego sterowania głosem za jakieś tam pieniądze kiedyś. Jak już się pozbierają z aktualizacjami.
 
Top