joskior

Nowy na Forum
Hej, czy z ktoś z Was kupił i jeździ chińskim modelem Seres 3 ? Byłem w salonie, obejrzałem i na pierwszy rzut oka samochód mi się podoba, wykończenie wnętrza jest ładne i wydaje mi się że wszystko jest z dobrej jakości, spodobało mi się też wyposażenie tego samochodu (kamery 360, skórzana tapicerka, szklany otwierany dach itd..), niby wszystko fajnie ale cena tego samochodu (170 tys zł) wydaje mi się zbyt wysoka jak na taki nieznany chiński samochód, pooglądałem różne recenzje na Youtube i opinie są różne. Co o tym myślicie? Za 15 tys zł więcej można zamówić nową Kię Niro EV, ale czas oczekiwania na odbiór jest bardzo długi, a te chińskie Seresy są dostępne od ręki.
 

p0li

Pionier e-mobilności
jak nie boisz sie ryzyka i utopionych (ewentualnie) pieniedzy to idz w "chinczyka"
ale przy tej roznicy ceny to wszystko mowi "bierz KIA (KIE, KIA'e?)"
 

vwir

Pionier e-mobilności
Jednym z aspektów finansowych które biorę pod uwagę przy ocenie opłacalności zakupu jest cena odsprzedaży. Jak myślisz, jak bardzo będziesz musiał obniżyć cenę, że w ogóle to sprzedać? Obawiam się, że biorąc to pod uwagę kia tak naprawdę jest tańsza.
 

Cav

Pionier e-mobilności
cena tego samochodu (170 tys zł) wydaje mi się zbyt wysoka jak na taki nieznany chiński samochód, pooglądałem różne recenzje na Youtube i opinie są różne. Co o tym myślicie? Za 15 tys zł więcej można zamówić nową Kię Niro EV, ale czas oczekiwania na odbiór jest bardzo długi, a te chińskie Seresy są dostępne od ręki.
Czekałbym.
Albo wymusił 50 tys rabatu.
 

turez

Zadomawiam się
Serwis pojawił się oficjalnie w sieci dilerskiej Germaz. Generalnie chińczyku ujdą pod warunkiem, że wypadają rozsądnie w testach zderzeniowych i że bierzemy to w jakiś najem, leasing niezbyt drogi żeby z tym nie zostać i pakować się ze sprzedażą.
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
To jak wrzucili go da Arvala to chyba na plus dla tego auta? Nie bawili by się w wynajem aut które sprawiałyby problemy.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Czyli drożej niż chcieli za Ioniqa5 i TM3 rok temu?
Jeleni chyba szukają, podobnie jak cały producent tego chińskiego badziewia....
 
Top