nnnnn

Pionier e-mobilności
Czyli drożej niż chcieli za Ioniqa5 i TM3 rok temu?
Jeleni chyba szukają, podobnie jak cały producent tego chińskiego badziewia....
Badziewi bo? Jakie ma znaczenie cena z zeszłego roku skoro dziś T3 nie da się zamówić.
 

solik

Pionier e-mobilności
To jak wrzucili go da Arvala to chyba na plus dla tego auta? Nie bawili by się w wynajem aut które sprawiałyby problemy.
taniej jest Ford Kuga :) anyway jak auto nowe to ma gwarancje wiec sami sie z tym nie uzeraja a dostepnosc aut innych marek jest niska wiec posilkuja sie takimi
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
taniej jest Ford Kuga :) anyway jak auto nowe to ma gwarancje wiec sami sie z tym nie uzeraja a dostepnosc aut innych marek jest niska wiec posilkuja sie takimi
Właśnie to miałem na myśli, masz pełen pakiet ubezpieczenia i może się to okazać dobrym testem wytrzymałości tych aut.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Badziewi bo?
Cecha chińskiej motoryzacji.
Komu to oddasz, jak się rozpadnie i nikt nie będzie chciał/umiał naprawić?

Poczytaj wrażenia z eksploatacji podobnych eksperymentów w rodzaju Tata Indica i przenieś je na chiński grunt.
To że się zerżnie na wygląd jakiś detal z renomowanej firmy, nie oznacza, że produkt jest tej samej jakości co oryginał.
A to jest główny sposób działania chińczyków w motoryzacji.
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Cecha chińskiej motoryzacji.
Komu to oddasz, jak się rozpadnie i nikt nie będzie chciał/umiał naprawić?
NIkomy nie chcę oddawać, jakbym brał w wynajem długoterminowy to mnie rybka kto naprawia. Ma działać. Rozumiem, że chińczycy dziś u siebie jeżdza tylko wytworami świata zachodniego lub koreańskimi/japońskimi autami? Nic innego tam nie istnieje bo to badziew.
 

Cav

Pionier e-mobilności
NIkomy nie chcę oddawać, jakbym brał w wynajem długoterminowy to mnie rybka kto naprawia.
Wersja że nikt Cię satysfakcjonuje?
I leasing Cię olewa i każe płacić raty, a reszta ich nie obchodzi?

Norma w takich sytuacjach.

Przeczytaj w umowie, czy masz zapis że wynajmujący zapewnia 100% sprawność auta.
 

nnnnn

Pionier e-mobilności
Wersja że nikt Cię satysfakcjonuje?
I leasing Cię olewa i każe płacić raty, a reszta ich nie obchodzi?

Norma w takich sytuacjach.

Przeczytaj w umowie, czy masz zapis że wynajmujący zapewnia 100% sprawność auta.
Rozumiem że Twoja opinia jest najbardziej trafna i nic jej zmienia. Chińskie auto to badziew i już! Z zerwisami będzie tak samo jak z serwisami Tesli, czy innych młodych nie znanych w europie firm. Z czasem się pojawią.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Rozumiem że Twoja opinia jest najbardziej trafna i nic jej zmienia.
Może ją zmienić wiele rzeczy.
Np. 10 lat mocnej obecności na rynku, duża sieć serwisowa, jakość potwierdzona przez wiele lat eksploatacji produktów itd

Nic z tych rzeczy nie jest tu spełnione, więc za ryzyko trzeba zapłacić.
I ma to zrobić producent, np. w niższej cenie.
Takie są koszty wchodzenia na rynek.
Trudno żeby ktoś robił za betatestera na swój koszt.

Tak kiedyś zrobili koreańczycy, zyskali zaufanie, więc teraz mogą sprzedawać auta w cenie normalnej.
Chiński noname - nie ma takiej opcji.
 
Top