shell recharge - nowe możliwości

Ender

Nowy na Forum
Nie, mam dopisany numer rachunku bankowego. Jak sie u nich laduje to dostaje info ze nie udalo im sie pobrac pieniedzy z rachunku i przesylaja fakture i robie przelew na konto do nich.
Ja już dostałem fakturę ale z mojego rachunku nie ściągnęło pieniędzy. Jak dokonałeś zapłaty? Bo numer rachunku podany w fakture to nie jest IBAN.
 

KKL

Posiadacz elektryka
Mam tak samo. Jest rachunek, wyższy nota bene niż wcześniejsze estymacje o kilka złotych z hasłem, że sami ściągną.. ale nie ściągnęli nic. Czekam więc na wezwanie do zapłaty, bo podobno tak to będzie teraz wyglądać 😂
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Nie ściągną z rachunku bez naszej zgody bo tak to każdy kto zna nr rachunku by sobie ściągał. Muszą mieć umowę z danym bankiem na takowe pozyskanie jak np dostawca prądu itp. Polecenie zaplaty
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Nie ściągną z rachunku bez naszej zgody bo tak to każdy kto zna nr rachunku by sobie ściągał. Muszą mieć umowę z danym bankiem na takowe pozyskanie jak np dostawca prądu itp. Polecenie zaplaty
W DE sobie sciagaja, a ze maja niemiecki system a my podajemy sie za niemcow to tak dziala.
Etap holenderski ma tak samo.
Oplacasz po wezwaniu i juz.
 

p0li

Pionier e-mobilności
W DE sobie sciagaja, a ze maja niemiecki system a my podajemy sie za niemcow to tak dziala.
dokadnie tak - nazywa sie to SEPA Lastschrift - to jest takie zezwolenie dla firmy zeby mogla sciagac ci z konta pieniadze
oczywiscie nie dowolne i przewaznie z wiekszymi sumami wczesniej dostajesz info namejla czy na papierze ze tego i tego dnia z tego konta zosstanie pobrana taka suma (zebys mogl sie przygotowac finansowo)
w .de mam 3 karty ladowania i wszyscy pobieraja sobie sami po SEPA
podatek roczny za auto, ubezpieczenie czy rata leasingu tez ida ta droga
dosc wygodne :)
 
Top