SuC Ząbki

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Ktoś był może ostatnio pod salonem i byłby się w stanie podzielić zaobserwowanym postępem (badź jego brakiem)?
rozkopane - żeby nie napisać rozpieprz....e całość placu przed punktem ale przekopane jest również wzdłuż drogi tech. w stronę stacji Amic więc zakładam żę postawienie ładowarek będzie najmniejszym problemem w porównaniu z przeciągnięciem przewodu do jakiegoś przyłącza elektrowni.
Idą z kablem w stronę Warszawy więc kierunek mają chyba dobry. Odbiory UDT i błogosławienie to już chyba będzie wisienka na torcie.
Jak będę jechał to dorzucę zdjęcia.
 

elektryk

Pionier e-mobilności
nie ma to znaczenia, wybudują w miesiąc i rok będą czekać na UDT
Nie jest tak jak piszesz:

Źródło, które notabene pisze o Ząbkach ;-) :

Bardziej szczegółowa odpowiedź:

Mają 30 dni na przeprowadzenie badań:
 
Last edited:

danielm

Pionier e-mobilności
Nie jest tak jak piszesz:

Źródło, które notabene pisze o Ząbkach ;-) :

Bardziej szczegółowa odpowiedź:

Mają 30 dni na przeprowadzenie badań:
powiedz to właścicielom ionity, greenwayowi oraz tesli w poprzednich lokalizacjach gdzie postawione za kilkaset tys zł ładowarki stały nawet rok
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Kibicuję mocno, czasem mi się zdarza nad Hańczę jechać więc ten SuC jest jak dar z niebios albo piekła :)
W lipcu jadę do Finlandii i się pewnie jeszcze nie załapię.
Mieszkam niedaleko więc też mi zależy żeby jak najszybciej ruszył. Jak wypada ci ładowanie w tej okolicy to jest teraz pod Decathlone sensowna ładowarka ale nie udało mi się wyciągnąc obiecanych 80-120kw - raczej 50-60 tylko że jade tam samochodem rano bez rozgrzewania itd.
 

cooler

Pionier e-mobilności
Mieszkam niedaleko więc też mi zależy żeby jak najszybciej ruszył. Jak wypada ci ładowanie w tej okolicy to jest teraz pod Decathlone sensowna ładowarka ale nie udało mi się wyciągnąc obiecanych 80-120kw - raczej 50-60 tylko że jade tam samochodem rano bez rozgrzewania itd.
Tak, tylko mi Charge Assist nie pozwala się tam naładować (złą metoda płatności, pomimo że mam oczywiście przypiętą kartę), czego używasz że Ci działa? Też czekam na ten SC, mam po drodze na Mazury,
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Tak, tylko mi Charge Assist nie pozwala się tam naładować (złą metoda płatności, pomimo że mam oczywiście przypiętą kartę), czego używasz że Ci działa? Też czekam na ten SC, mam po drodze na Mazury,
Mi działa na karcie BMW/Mini ale nie była widoczna na portalu. Tej ich aplikacji nie próbowałem ale będę ładował niedługo samochód to spróbuję czy zadziała ich system płacenia.
 
Top