Zychu02

Zadomawiam się
Ad 2. Muszę przyznać ze oferta z Santander nie jest tragiczna. Tylko tyle ze gap obowiązkowy ale przy 2 latach leasingu wychodzi całość 107%. Ofertę otrzymasz po zaliczce. Dostaniesz kontakt do kogoś z leasingu. Ja wybieram jednak w milenium wyszedł mi lepiej i lepsze warunki 😏
z tego co pamiętam, to Pan z Santandera, w tej "promocji" dla Tesli, GAP jest w cenie. Ja chyba jednak zostane przy EV6, jednak serwis 20 min od domu brzmi jak wiekszy spokój niż jazda do Berlina, już sam nie wiem
 

danielm

Pionier e-mobilności
z tego co pamiętam, to Pan z Santandera, w tej "promocji" dla Tesli, GAP jest w cenie. Ja chyba jednak zostane przy EV6, jednak serwis 20 min od domu brzmi jak wiekszy spokój niż jazda do Berlina, już sam nie wiem
a ten serwis 20min od domu ma pojęcie o elektrykach? bo często jest tak że odeślą cie do innego albo bez twojej wiedzy auto będzie krążyć na lawecie po polsce zwłaszcza jak Ci cos dla nich nietypowego padnie
 

Zychu02

Zadomawiam się
a ten serwis 20min od domu ma pojęcie o elektrykach? bo często jest tak że odeślą cie do innego albo bez twojej wiedzy auto będzie krążyć na lawecie po polsce zwłaszcza jak Ci cos dla nich nietypowego padnie
Salon KIA z serwisem, więc mam nadzieje, ze wiedzą co i jak :)
 

danielm

Pionier e-mobilności
Salon KIA z serwisem, więc mam nadzieje, ze wiedzą co i jak :)
to obyś miał racje bo na grupie ktoś opowiadał o miesięczym Audi etron w którym coś tam padło, pojechał do serwisu ASO w swoim mieście to go wyśmiali że oni elektryki tylko sprzedają a naprawiać ich nie mogą i że ma jechać do innej wioski. auto od 4 miesięcy podróżuje sobie po kraju w nadziei że ktoś go naprawi
 

Kmicin

Zadomawiam się
Umówiłem się na serwis na gwarancji, hałas z tylnych okien uszczelek, regulacja. Jest to mój 1 serwis i zdziwiło mnie ze jest jakaś wycena i trzeba ją zatwierdzić. Czy to znaczy że za taką usługę będę musiał zapłacić?
 

Attachments

  • Screenshot_20230123_113354_com.teslamotors.tesla.jpg
    Screenshot_20230123_113354_com.teslamotors.tesla.jpg
    243,4 KB · Liczba wyświetleń: 45

Michal

Moderator
Umówiłem się na serwis na gwarancji, hałas z tylnych okien uszczelek, regulacja. Jest to mój 1 serwis i zdziwiło mnie ze jest jakaś wycena i trzeba ją zatwierdzić. Czy to znaczy że za taką usługę będę musiał zapłacić?
Oni tam wstawiają maksymalne koszty jakich możesz się spodziewać, w przypadku jak np. okaże się, że ktoś pogryzł zębami uszczelkę i trzeba ją wymienić ;)
 

danielm

Pionier e-mobilności
Ale z reguły jeśli nic nie jest moja wina robią za Free w ramach gwarancji tak?
wprowadzili fajną funkcjonalność którą albo nasi w warszawie nie potrafią obsługiwać albo wymaga ona dopracowania. wszelkie naprawy są tam wyceniane jakby nie były na gwarancji mimo że oni praktycznie nie robią napraw pozagwarancyjnych. więc nawet jak Ci na gwarancji wymienią baterię to w apce zobaczysz kosmiczny koszt który musisz zaakceptować. bez sensu to jest i wprowadza zamęt.
 
Top