danielm

Pionier e-mobilności
Nie jest to regułą. Niejedną naprawę miałem w aplikacji wycenioną na 0, ale były też takie z wyceną >0.
co tylko dowodzi że tam ludzie mogliby lepiej wykonywac swoją pracę ale chyba im się nie chce. ja dostałem auto zastępcze bez dostępu do aplikacji zimą. we wrocławiu w bodyshopie nie robili z tego powodu problemu a w tesli sie nie da. i musiałem wsiadać do zimnego auta, skandal :)
 

mgapinski

Posiadacz elektryka
Umówiłem się na serwis na gwarancji, hałas z tylnych okien uszczelek, regulacja. Jest to mój 1 serwis i zdziwiło mnie ze jest jakaś wycena i trzeba ją zatwierdzić. Czy to znaczy że za taką usługę będę musiał zapłacić?
Kup sobie sylikon do uszczelek. Ja myślałem, że mnie szlag trafi, na każdej dziurze dźwięk ruszających się szyb + wiatr przy dużych prędkościach. Nic nie regulowałem, nasmarowałem uszczelki i jakbym miał nowe auto, ciszej, nic nie trzeszczy. Widać, że uszczelnia lepiej bo po otwarciu zaparowanych drzwi widzę, że para zatrzymuje się przed uszczelką, nigdy tak nie miałem
 

Vlad

Nowy na Forum
Witam,

czy ktoś mi może odpowiedzi jak wyglada kredyt(od Tesli?)/leasing(nie od tesli) w Polsce? Jaki są najlepsze opcje? czy ktoś ogólnie posiada kredyt na Tesle?
Rozumiem ze jak leasing od Tesli, to muszę ja zwrócić po 2,3,4,5 lat to Tesly?
 

Vlad

Nowy na Forum
Dzięki bardzo za odpowiedzi.

Może dla innych w podobniej sytuacji, to dzwoniłem do Santander Consumer Multirent, bo oni maja leasing z promocja na tesle przy wpłacie 10%, wiec jakby ktoś szukał to mają najlepsze warunki na chwilę obecna.

To jeszcze zapytam, któs użytkuje Tesle z dala od serwisu w Warszawie ? Jak to wyglądą, bo w Szczecinie nie ma serwisu ani żadnego autoryzowanego serwisu, czy to znaczy ze z każdą pierdołą musze jechać do Berlina/ Warszawy, a potem jechać z powrotem aby odebrać auto ?
jak dokładnie ten leasing wyglada? jest korzystniejszy od Tesli? bo Tesla ma bardziej wynajem długoterminowy?
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
czy mogbys więcej o tym powiedzieć?
To wziałem:
max 24 miesiące żeby było bez prowizji. Auto wziałem prywatnie. Miałem do wyboru połowe VAT lub prywatnie i mój elektryk. Wybrałem druga opcję.
 
Top