danielm

Pionier e-mobilności
dzieukuje, dziwnie to, jak by miała coś jak VW bank to sprzedawało się by liepej.
w innych krajach ma więcej rodzajów finansowania więc u nas też kiedyś będzie. tak samo w innych krajach możesz oddać swoją tesle w rozliczeniu przy kupnie nowych, u nas ma to wejść... w 2022 :)
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
Hej! Takie trochę głupie pytanie, bo poczytałem i dalej nie jestem pewny. Na miejskim słupku AC 22kW Tesla M3 RWD osiągnie 11kW czy tylko 7kW?
 

daniel

Señor Meme Officer
Hej! Takie trochę głupie pytanie, bo poczytałem i dalej nie jestem pewny. Na miejskim słupku AC 22kW Tesla M3 RWD osiągnie 11kW czy tylko 7kW?
11kW, bo takie jest ograniczenie samochodowej ładowarki

7,4 kW wyciągniesz jeśli masz adapter do 32A z jednej fazy.
 

Pleśniak

Posiadacz elektryka
11kW, bo takie jest ograniczenie samochodowej ładowarki

7,4 kW wyciągniesz jeśli masz adapter do 32A z jednej fazy.
Ok, dzięki. Już się bałem, że RWD przegrywa z innymi wersjami w takiej sytuacji. A przy zakupie dają jeszcze jakieś ładowarki i przewody czy już oszczędności mocno weszły? :)
 

danielm

Pionier e-mobilności
Hej! Takie trochę głupie pytanie, bo poczytałem i dalej nie jestem pewny. Na miejskim słupku AC 22kW Tesla M3 RWD osiągnie 11kW czy tylko 7kW?
to pytanie nie jest takie głupie bo ktoś niedawno powiedział że 3 RWD jest ograniczona do 7,4KW a LR i Perf 11kw. to nie prawda ale skądś to się wzieło
 

danielm

Pionier e-mobilności
Ok, dzięki. Już się bałem, że RWD przegrywa z innymi wersjami w takiej sytuacji. A przy zakupie dają jeszcze jakieś ładowarki i przewody czy już oszczędności mocno weszły? :)
zależy z czym porównasz. w 2019 dostałem końcówke do gniazdka i końcówke do kamperowego (1f16A). teraz już tylko gniazdko. no i oczywiscie kabel type2 do publicznych o które w sumie pytasz
 

aadamuss

Posiadacz elektryka
Gdzieś Ktoś wklejał link z informacją o degradacji baterii przy różnych stopniach ładowania 10-70, 20-80... Kojarzy Ktoś gdzie to mogło być?
 

Darkoblues

Zadomawiam się
Miesci, ale w TM3LR z Q1 2021 sie nie ładuje często, po kolejnym lifcie to poprawili.
Ciekawe czy to samo jest z Iphone 14 plus. Mam TM3LR z Q1 2021 i przymierzam się do Iphone 14 plus… jeśli nie ładuje to zrezygnuję z Tesli … żart:), z zakupu Iphone 14 plus
 

daniel

Señor Meme Officer
Top