Michal

Moderator
Czy wiecie może jak pobrać faktury za ładowanie TM3 ? Do tej pory było to widoczne na stronie po zalogowaniu.
Już tylko w aplikacji - "ludzik" (w prawym górnym rogu) -> konto -> ładowanie
(niestety)
 

tomA

Posiadacz elektryka
Pytanko o sentry mode. Jest taka funkcja „wykrycie na podstawie kamery” i chciałem zapytać czy jak jest wyłączona to sentry mode będzie rejestrował jakieś zdarzenia na USB ? Czy tylko jak ktoś w niego uderzy ? Chciałem to wyłączyć aby nie używał tyle prądu np. Na parkingu lotniskowym jak go zostawiam na dłuższy czas i zastanawiam się czy będzie rejestrował jakieś ważniejsze zdarzenia w razie W. Generalnie to chyba mniej prądu będzie wtedy pobierał.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Kamery będzie rejestrowała ruch w swoich polach, a Ilości zdarzeń a przy kamerze może być dużo i ma to wpływ na zużycie. Zawsze możesz odpalić to zdalnie. Ale częste zaglądanie do aplikacji też budzi auto i wzrasta zużycie
 

SylB

Fachowiec
Jest jakieś zabezpieczenie, że sentry mode wyłączy się np. przy jakiś 20%. Nie robiłem testu 24h, ale widzę, że procenty ubywają i to szybko wiec może być niemiła niespodzianka po powrocie z wakacji.
 

Jusand

Posiadacz elektryka
Jest jakieś zabezpieczenie, że sentry mode wyłączy się np. przy jakiś 20%. Nie robiłem testu 24h, ale widzę, że procenty ubywają i to szybko wiec może być niemiła niespodzianka po powrocie z wakacji.
Samo się wyłączy poniżej 20%.
 

tomA

Posiadacz elektryka
Jest może jakieś oprogramowanie zewnętrze które odczytuje poziom dokładny baterii po przecinku i podaje temperaturę baterii ? Tak zeby nie było potrzeby podłączania żadnego OBD lub innego gadżetu w instalacje .
 

danielm

Pionier e-mobilności
Jest może jakieś oprogramowanie zewnętrze które odczytuje poziom dokładny baterii po przecinku i podaje temperaturę baterii ? Tak zeby nie było potrzeby podłączania żadnego OBD lub innego gadżetu w instalacje .
czyli zakładasz że takie rzeczy wysyłane są w świat żeby oprogramowanie mogło sobie to odczytać?
 
Top