krzyss

Pionier e-mobilności
Faktycznie, miałem brain farta
Chodzi o kołnierz centrujący, jest dodatkowy stopień w piaście.


Kolejne pytanie:
Czy ktoś z was miał sytuację, gdzie na autosteer, stojąc za autem, na czerwonym, nagle wyłącza się autopilot, zapalają się awaryjne i pokazuje się ekran z kierownicą na czerwono i "natychmiast przejmij sterowanie" ?

Jest to o tyle zabawne że dzieje sie to tylko jak stoję :D
Uzywasz ciezarka na koerownicy ?
 

Michal

Moderator
Tak, ale sytuacja miała miejsce także jak trzymałem kierownicę.
Ja nigdy tak nie miałem, a nie używam ciężarków :p
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
Tak, ale sytuacja miała miejsce także jak trzymałem kierownicę.
Nigdy na postoju tak nie miałem, czy to z ciężarkiem, czy bez, muszą wariować odczyty, reset/kalibracja wszystkiego.

U mnie tylko przejęcie wywala jak bierze ostry zakręt zbyt szybko lub jak 150+ na liczniku jest :)
 

Duracell

Zadomawiam się
Cześć,

Ile w Waszym przypadku musiało upłynąć czasu od momentu zamówienia auta z Inventory do fizycznego wyjechania z salonu w Ząbkach? Najbardziej interesuje mnie temat przy zakupie za gotówkę, bo zauważyłem że leasing może tą procedurę trochę przedłużyć. Chciałbym poczekać na zamówienie możliwie jak najdłużej (może jakieś darmowe kilometry, rabat cenowy, gratisy?), a jednak nie martwić się o to czy do 30.06 uda mi się zarejestrować auto w wydziale komunikacji, załatwić wszystkie formalności itd.
Auto będzie rejestrowane na Śląsku, więc dokumenty do rejestracji będą musiały zostać wysłane kurierem, ew. będę je musiał odebrać osobiście (to akurat dla mnie trochę gorsza opcja, nie wiem czy będę w stanie)

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie! :)
 
Top