Michal

Moderator
Jeśli kupujesz za gotówkę, to możesz czekać do ostatniego momentu. Tesla Ci wciśnie nawet ostatniego dnia wszystko :)
Jednak jeśli już masz zamówienie, to będą Cię męczyć szybciej i będziesz miał tydzień na odbiór.

Ps. Pamiętaj o linku polecającym ;)
 

Duracell

Zadomawiam się
Jeśli kupujesz za gotówkę, to możesz czekać do ostatniego momentu. Tesla Ci wciśnie nawet ostatniego dnia wszystko :)
Jednak jeśli już masz zamówienie, to będą Cię męczyć szybciej i będziesz miał tydzień na odbiór.

Ps. Pamiętaj o linku polecającym ;)
No tak, ale ile czasu trzeba sobie zostawić na poszczególne elementy (przelew, transport dokumentów itd)?
 

Michal

Moderator
Możesz chyba liczyć mniej więcej tak:
1 dzień na przelew
1-2 dni na dokumenty
1 dzień rejestracja.
W sumie 4 dni.
 

Duracell

Zadomawiam się
Dzięki za odpowiedź 👍
A mam też pytanie o ubezpieczenie - jak rozumiem w salonie w Ząbkach nie mają swojego działu ubezpieczeń? Jeśli nie to w którym momencie dokładnie powinienem zająć się zamówieniem polisy i na jaki % wartości auta Was wyszła? Macie jakiegoś agenta wartego polecenia, który może zdalnie zaoferować coś sensownego?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie! :)
 

Michal

Moderator
Możesz to spokojnie zrobić w dniu rejestracji. Cena polisy zależy bardzo mocno od Twoich zniżek, czy bierzesz auto na firmę, czy prywatnie, w jakim rejonie. Można chyba zakładać, że sensowne AC+OC powinna kosztować około 3%.
 

ELuk

Pionier e-mobilności
U mnie było tak, że
zamówiłem w poniedziałek,
we wtorek przyszła faktura emailem,
w środę dostali przelew i wysłali dokumenty, tu niestety był problem z kurierem i zamiast w czwartek, przesyłka była
w piątek, odebrałem z centrum dystrybucyjnego, bo rano miałem umówiony wydział komunikacji, rejestracja i ubezpieczenie,
Sobota odbiór auta. 😀
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Agentowi (wybranemu wcześniej), dajesz dane np scan faktury, (lub nawet tylko orientacyjne dane marka model i m/w cena) - niech się zorientuje i przygotuje i jak zarejestrujesz samochód, to np. mailem itp przesyłasz mu scan dowodu tymczasowego. Za parę minut pewnie będzie polisa z nr konta i kwita.
Gosc/agent powinien zaprezentować kilka możliwości ubezpieczenia lub Towarzystw, Ty wybierasz. Generalnie cena polisy to wynik : rejon, cena auta czasem typ i Twoje zniżki/historia, jaki agent i jakie TU.
 
Top