PawelGDZ

Posiadacz elektryka
Moze zrobić naklejke na klapkę z numerem telefonu i adnotacja: „zadzwon do mnie proszę gdy skonczysz ladowac swoje auto”
Jak akcja się sie przyjmie w calym kraju to wystarczy juz tylko nr tel na klapce ;)

Ja tak w ząbkach poprosilem jednego kierowce na ladowarce orlenu ;) podlaczyl mnie gdy sam skonczyl sie ladowac a ja uruchomilem zdalnie ladowanie w orlencharge
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Toz spoko.
Jak tak jestjak @ciastek pisze
Ja mam nr od lat oficjanie dostępny i tylko ok 250 poblokowanych reklamiarzy itp. Ale zona ma nkedostepny i tez mw tylu sie próbuje dobrać.
Masz procedurę zdalną otwarcia, rozpoczecia ładowanka , ustawienia jego mocy i zakonczenia, odblokowania gniazd
Czego wiecej chcieć? Tylko kogoś o kogo zadzwonisz lub on do ciebiei bedzie kolo auta .

I warto sprawdzić w apce jak proces przebiega
 

Kinga

Nowy na Forum
Hej, dzisiaj podczas jazdy zauważyłam takie coś jak na zdjęciu. Wyglądało to jak połączenie telefoniczne, po naciśnięciu czerwonej słuchawki znikało i po pół sekundy pojawiało się znowu. Pomogło dopiero zresetowanie auta. Wiecie może co to takiego? Nie było to połączenie z telefonu.
 

Attachments

  • t1.jpg
    t1.jpg
    3 MB · Liczba wyświetleń: 57

Bronek

Pionier e-mobilności
Dodam przykład. Yanosik apka na telefonie z opcją wlaczenia Yanosika jak telefo na wykryje/połaczy się z Teslą . Potrafi wtedy zablokować telefon z wyświetalnie tego jakby było, połączenie.
 

Michal

Moderator
Dodam przykład. Yanosik apka na telefonie z opcją wlaczenia Yanosika jak telefo na wykryje/połaczy się z Teslą . Potrafi wtedy zablokować telefon z wyświetalnie tego jakby było, połączenie.
Sprawdź jaki masz w ustawieniach Yanosika wybrany kanał dźwięku. Ja mam obecnie alarmy i nie miałem nigdy takich problemów.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Mialem różnie i roznie bywalo. Yanosika mam na ekstra telefonie razem z SEXY. Bo o ile Yanosik może byc w tle, to S3XY pokazuje stan np, wew obiegu, tylnego wyswietlqcza itp,

20230603_103620_copy_1024x461~2_copy_975x453.jpg
,
 

eugtor

Posiadacz elektryka
Czy miał ktoś tu problem z odmową zarządu wspólnoty mieszkaniowej w instalacji wallboxa albo gniazdka na parkingu podziemnym wielostanowiskowym?
Zamierzam się wnioskować, zbieram statystyki.
 

rawier

Posiadacz elektryka
Hej, dzisiaj podczas jazdy zauważyłam takie coś jak na zdjęciu. Wyglądało to jak połączenie telefoniczne, po naciśnięciu czerwonej słuchawki znikało i po pół sekundy pojawiało się znowu. Pomogło dopiero zresetowanie auta. Wiecie może co to takiego? Nie było to połączenie z telefonu.
Teams np. podczas połączeń głosowych też wyświetla takie nr z d..py - może wcześniej z kimś rozmawiałaś przez jakiś komunikator...
 
Top