mm-tesla

Posiadacz elektryka
Wczoraj ładowałem się w Krakowie, w galerii, wszystko pięknie, walić Katowice, teraz zawsze Kraków na mojej liście będzie.
 

camel

Zadomawiam się
Wybieram się do Chorwacji nowym tm3. Mam dowod tymczasowy. Czytam że nie ma z tym problemu. A jak jest z badaniem technicznym? Nigdzie nie ma informacji kiedy następny przegląd (w przeciwieństwie do nowej spalinowki gdzie w twardym dowodzie rejestracyjnym miałem wbita datę "za 3 lata"). Jak to jest z tymi przeglądami w elektrykach
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Wybieram się do Chorwacji nowym tm3. Mam dowod tymczasowy. Czytam że nie ma z tym problemu. A jak jest z badaniem technicznym? Nigdzie nie ma informacji kiedy następny przegląd (w przeciwieństwie do nowej spalinowki gdzie w twardym dowodzie rejestracyjnym miałem wbita datę "za 3 lata"). Jak to jest z tymi przeglądami w elektrykach
Oficjalnie nie mozna. Nie oficjalnie raczej nie robia problemow.
 

danielm

Pionier e-mobilności
za 3 trzy lata jak w ice

Robiłem w Trójce. Pan się przeszedł pod samochodem i normalnie zawieszenie, hamulce światła
u mnie było zabawnie bo Pan koniecznie chciał sprawdzić stan hamulca ręcznego, nie mógł zjechać z rolek (napęd na tył) i co otwierał drzwi to tesla zrzucała bieg i wyłaczała światła a on koniecznie musiał sprawdzić czy jakaś żarówka nie przepalona
 

tokwi

Posiadacz elektryka
Przypomniała mi się historia jak diagnosta koniecznie chciał znaleźć wygrawerowany numer VIN na karoserii (nie podszybiu). W TM3 trzeba tapicerki zrywać. Jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
 

danielm

Pionier e-mobilności
Przypomniała mi się historia jak diagnosta koniecznie chciał znaleźć wygrawerowany numer VIN na karoserii (nie podszybiu). W TM3 trzeba tapicerki zrywać. Jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
a prawda, szukaliśmy 15 minut, bo ja mam wersje z usa na rynek europejski i tam jest gdzieś na słupku B ale nie znaleźliśmy i w końcu odpuścił. za 1,5 roku czeka mnie to ponownie
 

tokwi

Posiadacz elektryka
IMG_9961.jpeg
 

danielm

Pionier e-mobilności
taaa, właśnie tam, ja w instrukcji znalazłem albo za przednim fotelem albo w jakimś innym miejscu, tego obrazka nie znalazłem wtedy, dopiero po powrocie do domu
 
Top