Kszychu

Posiadacz elektryka
Moze zacznie się tuningowa wymiana jak kiedyś oklejanie na czarno ?
Jeżeli tylko nasi dalekowschodni koledzy podłapią temat, na bank się pojawią.
@Bronek, w jednym z ostatnich artykułów zostałeś nazwany influencerem, więc możesz wykorzystać swój influence i wykreować modę na chromy
 

Michal

Moderator
Ja tęsknię za chromami . Czarne bylo modne ale ie opatrzyło i jedzie tanizną. Jak to bywa raz tak raz siak . Moze zacznie się tuningowa wymiana jak kiedyś oklejanie na czarno ?
Ja też bym wolał chromy :(
 

Michal

Moderator
Kiedyś na allegro były takie listwy chromowane do passata, żeby robić wrażenie na sąsiedzie, może jeszcze da się kupić :unsure:
Nie chciało by mi się ale gdyby był wybór, to brał bym chromowane listwy, bo moim zdaniem lepiej wyglądają.
 

TomaszNow

Zadomawiam się
ok, wprowadzę tą aktualizację
potem jeszcze ktoś musi zadzwonić do Elona, żeby to przepchnął do floty ;)

Edit: na osm gotowe. Na standardowej mapie zmiany widać tylko w trybie edycji
View attachment 18583 View attachment 18584
ok, wprowadzę tą aktualizację
potem jeszcze ktoś musi zadzwonić do Elona, żeby to przepchnął do floty ;)

Edit: na osm gotowe. Na standardowej mapie zmiany widać tylko w trybie edycji
View attachment 18583 View attachment 18584
Ktoś się orientuje jak długo trwa wprowadzenie zmian na mapie/nawigacji Tesli . Bo prawie miesiąc mija jak kolega zaznaczył odcinkowy radar i dalej nie jest widoczna ta zmiana w mapach Tesli
 

inter

Pionier e-mobilności
Ktoś się orientuje jak długo trwa wprowadzenie zmian na mapie/nawigacji Tesli . Bo prawie miesiąc mija jak kolega zaznaczył odcinkowy radar i dalej nie jest widoczna ta zmiana w mapach Tesli
Mapy są aktualizowane co 6-8 miesięcy.
 

Michał spod Krakowa

Pionier e-mobilności
Ktoś się orientuje jak długo trwa wprowadzenie zmian na mapie/nawigacji Tesli . Bo prawie miesiąc mija jak kolega zaznaczył odcinkowy radar i dalej nie jest widoczna ta zmiana w mapach Tesli
Wydaje mi się, że wyraźnie zaznaczyłem, że to być może zadziała, bo kiedyś komuś się udało coś podobnego

Może wpadnie za godzinę, może za pięć lat, a może ta zmiana nie ma znaczenia, bo może obecnie tesla bierze dane np. wyłącznie z google
 
Top