zibizz1

Pionier e-mobilności
Mapy są od googla - ich nie da się zmieniać.
Ale niektóre metadane o drogach podobno bywają zaciągane niezależnie od aktualizacji map
Nie, zdjęcia są od googla. Mapy są z innego źródła. tak żeby dało się offline wyznaczać trase uwzględniając ładowanie.

"niektóre metadane o drogach" są zaciągane w taki sposób:
  • Enable Online Routing to automatically route to avoid heavy traffic and to get real-time traffic conditions along navigation routes, if available in your region (see Online Routing).
Wtedy dostaniemy trase bardziej aktualną niż ta wynikająca z map w samochodzie i być może do Online Routing wykorzystywane są także dane z googla ale cięzko to zweryfikować. Tesla musi mieć z jakiegoś źródła informacje o ilości aut i prędkościach poruszania w okolicy. Skąd to bierze można się tylko domyślać.
 
Last edited:

Pabloss

Posiadacz elektryka
koledzy zapomniałem gdzie znajdę w aplikacji mojego referala - podpowiecie ?
P.S wiem że na w stopce ale chciałbym przypomnieć sobie gdzie to jest w aplikacji.
 

daniel

Señor Meme Officer

Pabloss

Posiadacz elektryka
Powinna być sekcja Polecaj i Zarabiaj pod menu w prawym górnym rogu, ale pewnie program się skończył i usunęli.
No właśnie nie mogłem i nie mogę znaleźć bo nie ma zakładki Polecaj i Zarabiaj. Dzięki za pomoc. Czyli teraz za polecenie jak ktoś chce kupić nie ma możliwości podania referala i dostania free kilometrów ?
 

daniel

Señor Meme Officer
No właśnie nie mogłem i nie mogę znaleźć bo nie ma zakładki Polecaj i Zarabiaj. Dzięki za pomoc. Czyli teraz za polecenie jak ktoś chce kupić nie ma możliwości podania referala i dostania free kilometrów ?
Ale wiesz, że masz swój link w stopce? :>
 

nabrU

Pionier e-mobilności
Top