TESLA - ciekawostki

pluto

Pionier e-mobilności
Od 16 grudnia br. rozpoczyna się system 3-zmianowy pracy w Giga Berlin.
Zmiany zaczynają się od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 / 14:00 / 22:00.
Co oznacza że tygodniowo będzie 5000 sztuk modelu Y :)

Więcej Tesli w Tesli ;)

w1200_h675_x750_y447_5FA69C007375CD0D.jpg-b41e31ad8fe1d547.jpeg
 

danielm

Pionier e-mobilności
Od 16 grudnia br. rozpoczyna się system 3-zmianowy pracy w Giga Berlin.
Zmiany zaczynają się od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 / 14:00 / 22:00.
Co oznacza że tygodniowo będzie 5000 sztuk modelu Y :)

Więcej Tesli w Tesli ;)

View attachment 7953
a media śmieciowe piszą że nie da rady, że nikt tam nie chce pracować, że ludzie się zwalniają a tesla nie osiąga zakładanych celów :D
 

danielm

Pionier e-mobilności
Jeszcze media piszą, że Tesla nie ma klientów na swoje samochody i będzie zwalniać z produkcją 🤣
to w chinach, najpierw pisali że będzie zwalniać z produkcja, tesla stwierdziła że nieprawda to piszą że wstrzymają produkcje w ostatnim tygodniu grudnia. zobaczymy co będzie
 

daniel

Señor Meme Officer
to w chinach, najpierw pisali że będzie zwalniać z produkcja, tesla stwierdziła że nieprawda to piszą że wstrzymają produkcje w ostatnim tygodniu grudnia. zobaczymy co będzie
Najpierw Bloomberg podał, że zatrzymają produkcję na ostatni tydzień grudnia. Tesla to zdementowała i po tym Bloomberg podał, że skrócą zmiany z 11,5h do 9,5h, co sam za nimi powtórzyłem, bo myślałem, że to sprecyzowanie od Tesli, ale teraz to już sam nie wiem co jest prawdą, bo od Tesli nie wyszła taka informacja. 😝
 

zibizz1

Pionier e-mobilności
Jeszcze media piszą, że Tesla nie ma klientów na swoje samochody i będzie zwalniać z produkcją 🤣
Trzeba przyznać że sie odgrzebali troche z kolejkami, standardowe kolory juz tylko max 3 miesiace czekania.(oprócz cybertrucka i semi:ROFLMAO:) Pod koniec 2023 wjadą pewnie jakieś reklamy. To nie jest tak że klientów jest mało albo że ich nie przybywa. Poprostu moce produkcyjne rosną znacznie szybciej niż zapotrzebowanie
Tesla ma 85% obecnego marketu EV w USA i 65% na świecie. Rynek (i popyt) rosnie ~20% rocznie a sprzedaż Tesli ~50%.
 
Top