TESLA - ciekawostki

ELuk

Pionier e-mobilności
Ja mam jedno i drugie.
Generalnie oferta podobna z różnicami w niszowej muzyce.
Słuchając na sprzęcie stacjonarnym używam Apple Music, które zdecydowanie wygrywa jakością.
 

Pabloss

Posiadacz elektryka
Koledzy jako że to temat ogólny to pozwoli sobie na pytanie "z innej beczki". Zainstalowałem aplikację Tesli na iPhone, ale nie mam jej na zegarku (iWatch). Czy to oznacza że aplikacja Tesli nie wspiera obsługi iWatch. Myślałem że będę uruchamiał auto z zegarka a nie z telefonu.
Przy okazji proszę doświadczonych użytkowników o wsparcie żółtodzioba i listę niezbędnych aplikacji jakie powinienem mieć każdy użytkownik auta elektrycznego.
 

Michaal

Zadomawiam się
Koledzy jako że to temat ogólny to pozwoli sobie na pytanie "z innej beczki". Zainstalowałem aplikację Tesli na iPhone, ale nie mam jej na zegarku (iWatch). Czy to oznacza że aplikacja Tesli nie wspiera obsługi iWatch. Myślałem że będę uruchamiał auto z zegarka a nie z telefonu.
Przy okazji proszę doświadczonych użytkowników o wsparcie żółtodzioba i listę niezbędnych aplikacji jakie powinienem mieć każdy użytkownik auta elektrycznego.
Aplikacja Tessie oferuje apke na iPhone oraz Apple Watch, lecz kosztuje 25zl na miesiac/250 zlna rok - 14 dni darmowe.

Z przydatnych aplikacji to: ABRP, PlugShare, Green Way, Orlen Charge.
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
Koledzy jako że to temat ogólny to pozwoli sobie na pytanie "z innej beczki". Zainstalowałem aplikację Tesli na iPhone, ale nie mam jej na zegarku (iWatch). Czy to oznacza że aplikacja Tesli nie wspiera obsługi iWatch. Myślałem że będę uruchamiał auto z zegarka a nie z telefonu.
Przy okazji proszę doświadczonych użytkowników o wsparcie żółtodzioba i listę niezbędnych aplikacji jakie powinienem mieć każdy użytkownik auta elektrycznego.
Można dokupić polecaną apkę Tesla Watch ale trzeba mieć na uwadze, że twórcą aplikacji jest firma trzecia. W apce trzeba zalogować się do swojego konta Tesla (przez login i hasło albo token). Autor apki zastrzega się, że niby tych danych nie przechowuje…
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Ja mam co prawda na Androdzie już z trzecią apke na zegarek w tym jedną co działa jak pilot i nie snuje teorii spiskowych. Tokeny lub logowanie normalne do wyboru.Teraz zegarek obsługuje mi dwa samochody
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Już o tym pisaliśmy itp
Garmina nie lubię więc nie wiem
Np.Watt key watt time, Tesla Wear czy jakoś tak itd...
Watt key to robi za pilota po BT
Ja mam smarwacha z lte i e sim tak że nie muszę być w okolicach Tesli lub swojego telefonu aby sterować. Nie pitezebuje też karty lub smartfonu aby jechac czy kupować w sklepie

 

pluto

Pionier e-mobilności
Top