TESLA - ciekawostki

Bronek

Pionier e-mobilności
A gdzie wy ciężarkowcy trzymacie ręce jak nie na kierownicy?..
Tu nie tyle chodzi o nie trzymanie a o wyprzedzanie i zmianę pasa. A także Tesla z ciężarkiem się raczej nie obraża , jak to ma miejsce gdy kilkakrotnie bez ciężarka nas przywołuje do porządku
 

pluto

Pionier e-mobilności
WIADOMOŚCI: @Tesla
Tesla sprzedała w listopadzie w Europie 19 144 egzemplarze Modelu Y, co stanowi wzrost o ponad 260% rok do roku, Model Y był również najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie we wrześniu 2022 roku.
Tesla Model Y po cichu zdobyła koronę najlepiej sprzedającego się pojazdu w Europie detronizując VW Golfa (y)

Tesla jest w świetnej formie :)

dmexoAfj.jpeg
 

chewbacca

Posiadacz elektryka
WIADOMOŚCI: @Tesla
Tesla sprzedała w listopadzie w Europie 19 144 egzemplarze Modelu Y, co stanowi wzrost o ponad 260% rok do roku, Model Y był również najlepiej sprzedającym się samochodem w Europie we wrześniu 2022 roku.
Tesla Model Y po cichu zdobyła koronę najlepiej sprzedającego się pojazdu w Europie detronizując VW Golfa (y)

Tesla jest w świetnej formie :)

View attachment 8173
Z tego co kojarzę to chyba pod koniec 2021 albo w br. już była mowa o „detronizacji” golfa jako najlepiej sprzedającego się samochodu przez TM3.. :p Ale warto zauważyć, że TMY pobiła rekord najlepiej sprzedającego się samochodu w Norwegii, który nie był tam pobity od 1969r. (ustanowiony wtedy przez garbuska)!
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Watt key i Watt time. Jak się okazuje a czego nie wiedziałem mogę też używać zegarka jako NFC (pdobnie jak telefon).
Czyli po WiFi i lte idzie mi Wat Time z wieloma funkcjami plus NFC, jako zwykle otwieranie ze słupka czy odpalanie wew auta

Watt key zaś prosto po BT z kilkoma podstawowymi funkcjami.

Czyli 2x dodalem zegarek jako klucz


 
Top