Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Proxy84

Fachowiec
Niebieska M3P zamowiona w pazdzierniku i nic. Dlaczego ściemniają że na performance jest najkrótszy czas oczekiwania? Zaczyna mnie wk****** to wszystko. Zastanawiam się nad zamianą na inny EV
 

jnsk3k

Zadomawiam się
W tym kwartale mają przynajmniej porządną wymówkę w postaci twardego lockdownu w Szanghaju. To i tak cud że cokolwiek dostarczą do EU w tym kwartale..
 

tomik

Zadomawiam się
W tym kwartale mają przynajmniej porządną wymówkę w postaci twardego lockdownu w Szanghaju. To i tak cud że cokolwiek dostarczą do EU w tym kwartale..
Mnie bardziej ciekawi dlaczego tylko RWD idą... z tego co wiem viny przychodzą do RWD...
Cóż ja czekam na białego LR i czekam od października :(
 

neq

Zadomawiam się
Wszyscy, którzy zamówiliście samochody w październiku przekładaliście dostawy sami, czy przełożyła wam je Tesla. Wydawało mi się, że wszystkie zamówienie z Q4 z odbiorem w Q122 zostały zrealizowane bez problemu
 

viallos

Pionier e-mobilności
Wszyscy, którzy zamówiliście samochody w październiku przekładaliście dostawy sami, czy przełożyła wam je Tesla. Wydawało mi się, że wszystkie zamówienie z Q4 z odbiorem w Q122 zostały zrealizowane bez problemu
Tylko ci się wydaje.
Zgłaszałem gotowość do odbioru od grudnia.
 

jnsk3k

Zadomawiam się
Wszyscy, którzy zamówiliście samochody w październiku przekładaliście dostawy sami, czy przełożyła wam je Tesla. Wydawało mi się, że wszystkie zamówienie z Q4 z odbiorem w Q122 zostały zrealizowane bez problemu

Ja zamawiałem jak strona tesli pokazywała 'maj', nieświadomy że to totalnie nic w Tesli nie znaczy xD
Jak zaproponowali mi w lutym to poprosiłem na maj bo tak pierwotnie się nastawiałem
 
Top