Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Darek1

Posiadacz elektryka
Z lutego '23 będzie czerwiec '22 Biała RWD. Czas otwierać szampana
PS A czy nie jest tak, że RWD idą z Chin, a LR i perf z USA?
 

Michaal

Zadomawiam się
Tylko ci się wydaje.
Zgłaszałem gotowość do odbioru od grudnia.
To samo, zgłaszam gotowość od listopada i cisza.

Z lutego '23 będzie czerwiec '22 Biała RWD. Czas otwierać szampana
PS A czy nie jest tak, że RWD idą z Chin, a LR i perf z USA?

Wszystkie 3 od co najmniej Q4 idą z Chin.
 

dawson

Fachowiec
Do mnie dzwonili że do 2 tyg. będzie. Czarna RWD ( w DE).

Co to jest (przetłumaczone z niemieckiego) ?

Czy chciałbyś przenieść swoje przyszłe kredyty węglowe od Tesli w zamian za roczną premię? W 2022 r. jako bonus będzie 1500 bezpłatnych kilometrów z doładowaniem.*

tak

nie

*Darmowe kilometry doładowania mogą być wykorzystywane przez wszystkie pojazdy na tym samym koncie i wygasają sześć miesięcy po dodaniu kilometrów.
 

dawson

Fachowiec
Zamawiałem w połowie stycznia LR i miałem maj 2022, w lutym wskoczyło na marzec i odmówiłem. Pod koniec marca zmieniłem na RWD i maj 2022. Przez ostatnie 2 tyg w appce zmieniało się maj 2022 , sierpień 2022 i tak w kółko i dziś tel ze do 2 tyg odbiór.
 

krzyss

Pionier e-mobilności
Do mnie dzwonili że do 2 tyg. będzie. Czarna RWD ( w DE).

Co to jest (przetłumaczone z niemieckiego) ?

Czy chciałbyś przenieść swoje przyszłe kredyty węglowe od Tesli w zamian za roczną premię? W 2022 r. jako bonus będzie 1500 bezpłatnych kilometrów z doładowaniem.*

tak

nie

*Darmowe kilometry doładowania mogą być wykorzystywane przez wszystkie pojazdy na tym samym koncie i wygasają sześć miesięcy po dodaniu kilometrów.
Niemcy dostaja jakas premie rocznie za EV poszukaj tego. 1500km to okolo 500zl a premii jest chyba wiecej. Jak auto jest zarejestrowane w DE to mozesz sam sie o to starac.
 
Top