Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Rafalski

Posiadacz elektryka
Hejka, dostałem dzisiaj maila od tesli
Screenshot 2022-04-25 at 18.37.57.png

Szacowany odbiór mam na luty 23 zastanawiam się czy to jest możliwe żebym załapał się na ten kwartał?
 

abes99

Posiadacz elektryka
Hejka, dostałem dzisiaj maila od tesli
Też dostałem i mam zonka małego, bo planowałem nawet przełożyć odbiór na 2Q23 (planowana dostawa była na 1Q23). Teraz na bank nie wezmę, a mam jeszcze po starej cenie (220k)...
 

Rafalski

Posiadacz elektryka
Wybrałem bank ale jeszcze nie zacząłem załatwiać papierów z racji właśnie odbioru w lutym :D Nie wiem co odpisać, pewnie jakbym zaczął ogarniać leasing to może bym się wyrobił, chociaż nie wiadomo...
 

spavacz

Zadomawiam się
Ja dostałam dziś z pytaniem czy byłbym gotowy do odbioru w tym kwartale, a mam na sierpień termin. Może sprawdzają i chcą pewniaków. Jest jeszcze opcja że niektóre modele do Rosji nie jadą i zostało ;)
 

Rafalski

Posiadacz elektryka
Nie jestem w stanie się dzisiaj dodzwonić do salonu. Czy ktoś wie na ile odbior w tym kwartale jest rzeczywisty? Mozliwe, że tylko sprawdzają kto jest gotowy.
 

pmlody

Pionier e-mobilności
Ja dostałam dziś z pytaniem czy byłbym gotowy do odbioru w tym kwartale, a mam na sierpień termin. Może sprawdzają i chcą pewniaków. Jest jeszcze opcja że niektóre modele do Rosji nie jadą i zostało ;)
Sprawdzają i chcą pewniaków.
 
Top