Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Kmicin

Zadomawiam się
Hej. Czy to oznacza, że ludzie którzy dostali info o możliwym wcześniejszym odbiorze jeśli odmówią to mogą im wtedy anulować zamówienie bądź zmienić cenę na aktualna? Zamawiałem przed ostatnimi podwyżkami w De (termin Maj23). Najwcześniej gdzieś w styczniu będę gotowy finansowo, czy mam się obawiać takiego scenariusza który napisałem? Dzieki
 

Kmicin

Zadomawiam się
Rozmawiałem z polskim salonem o takiej sytuacji. Jeżeli nie zmienisz czegoś w zamówieniu (lakier, koła etc.), to cena się nie zmieni i możesz spokojnie czekać na swoją datę szacowaną.
Ulżyło mi bardzo!!! Mam nadzieję że dotrzymają słowa, dzięki wielkie.
 

Phitherek_

Posiadacz elektryka
Rozmawiałem z polskim salonem o takiej sytuacji. Jeżeli nie zmienisz czegoś w zamówieniu (lakier, koła etc.), to cena się nie zmieni i możesz spokojnie czekać na swoją datę szacowaną.
Przyznaję, że też się trochę zmartwiłem (dostałem maila, chociaż szacowany termin dopiero na listopad), wielkie dzięki za wyjaśnienie sprawy :).
 

viallos

Pionier e-mobilności
Też dostałem maila. Odpisałem że jestem gotowy ... od grudnia :cool:
 

xhonet

Zadomawiam się
Wczoraj również dostałem takiego maila.
Odpisałem, że mogę odebrać auto w czerwcu, bo mam już załatwione finansowanie itp..
Ciekawe czy coś odpiszą XD
 

xhonet

Zadomawiam się
Rozmawiałem przed chwilą z działem obsługi. Spodziewają się nadprogramowej dostawy w okresie od końca maja do końca czerwca.
Weryfikują ile samochodów zamówić - w sensie ile osób chce odebrać szybciej. Dostawa podobno z Chin.
 
Top