Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

xhonet

Zadomawiam się
Wole Chiny :)

Mam porównanie po wcześniejszym samochodzie…moja S90 z Chin była wykonana bardzo dobrze. Kupiłem rodzicom S60, która przyjechała z USA i miała mnóstwo niedociągnięć, ale to na takim poziomie, że brakowało np. uszczelnienia anteny dachowej. Skończyło się na wymianie całej podsufitki, ponieważ zaczęła gnić po kilku miesiącach.
 

spavacz

Zadomawiam się
Wczoraj drugi mail od Tesli, że czekają na nadanie VIN z dalszym kontaktem. Sądzę że odbiór we wcześniejszym terminie jest jak najbardziej realny. Dobrze, że leasing i dotacje mam już ogarnięte, teraz tylko podpisać papierki i czekać na odbiór. Gratuluję wszystkim którzy maja to szczęście z "wcześniejszym odbiorem".
Ps. Czytałem że niedługo paliwo po 8,00 i więcej będzie :/
 

Rafalski

Posiadacz elektryka
Wczoraj drugi mail od Tesli, że czekają na nadanie VIN z dalszym kontaktem. Sądzę że odbiór we wcześniejszym terminie jest jak najbardziej realny. Dobrze, że leasing i dotacje mam już ogarnięte, teraz tylko podpisać papierki i czekać na odbiór. Gratuluję wszystkim którzy maja to szczęście z "wcześniejszym odbiorem".
Ps. Czytałem że niedługo paliwo po 8,00 i więcej będzie :/
Gratulacje! :) jaki miałeś szacowany obiór?
 

SkropMe

Zadomawiam się
Wczoraj drugi mail od Tesli, że czekają na nadanie VIN z dalszym kontaktem. Sądzę że odbiór we wcześniejszym terminie jest jak najbardziej realny. Dobrze, że leasing i dotacje mam już ogarnięte, teraz tylko podpisać papierki i czekać na odbiór. Gratuluję wszystkim którzy maja to szczęście z "wcześniejszym odbiorem".
Ps. Czytałem że niedługo paliwo po 8,00 i więcej będzie :/
Ja odpisywałem w środę i na razie nic nie odpisali
 

Szymek

Fachowiec
Pytanie do osób które dostały maila: kiedy składaliście zamówienie i na jaki samochód?

W moim przypadku brak jakiejkolwiek daty czy vin, brak kontatku itd. Zamówienie z 11.02.2022 - RWD/Black/Black and White interior/Sport 19. Mam wrażenie że przyśpieszenie dotyczy najczęściej białych samochodów.
 

Rafalski

Posiadacz elektryka
Ciekawe, przecież z dodatkami samochód miałby być jeszcze szybciej z lutego 2023 na sierpień 2022. Ja mail dostałem, RWD w pełnym standardzie. Warto zaznaczyć, że mail nie jest gwarancją realizacji zamówienia w tym kwartale.
 

Phitherek_

Posiadacz elektryka
Zamawiałem gdzieś tak w środku lutego z datą na listopad 2022. Model 3 LR "Golas" (Biały/Czarne wnętrze/Felgi 18).
 
Top