Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Darek1

Posiadacz elektryka
Dopiero po dostarczeniu na plac (jutro), będą wysyłane dokumenty do rejestracji, także na odbiór w piątek nie ma szans
 

mrUnt

Nowy na Forum
Biała standard z białym wnętrzem. Zamówiona 14.01. Dzisiaj dostałem maila (choć nie pytałem o info), że dostawa planowana na przełom sierpnia i września, wstępnie miałem maj.
 

jnsk3k

Zadomawiam się
Dopiero po dostarczeniu na plac (jutro), będą wysyłane dokumenty do rejestracji, także na odbiór w piątek nie ma szans
Hmm, jak dzwoniłem w poniedziałek, to Pani mi obiecała, że we wtorek rano dokumenty będą wysłane, i potwierdziła mi piątkowy odbiór. Nie dostałem żadnej informacji żeby miało być inaczej. Może moje auto jedzie inną ciężarówką (oby :eek:)
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Dzwoniłem wczoraj (wtorek) i jeszcze samochody nie dojechały, ale nie wiem, czy chodziło tylko o lawetę, na której mój jedzie, czy o wszystkie.
Mają być dzisiaj (środa) i dopiero jak dojadą, to mogą wysyłać dokumenty. Kurier też potrzebuje minimum jednego dnia, czyli dokumenty mogą być u mnie w czwartek. W piątek rejestracja. Jak dobrze się wszystko ułoży, to w sobotę lub poniedziałek odbiór.

Jak masz blisko, to może zdążysz w piątek. Ja mam 370km do Ząbek.

Wcześniej miałem już emaila od firmy kurierskiej, że w poniedziałek mieli odbierać dokumenty, ale gdzieś coś się przyblokowało
 

jnsk3k

Zadomawiam się
Dzwoniłem wczoraj (wtorek) i jeszcze samochody nie dojechały, ale nie wiem, czy chodziło tylko o lawetę, na której mój jedzie, czy o wszystkie.
Mają być dzisiaj (środa) i dopiero jak dojadą, to mogą wysyłać dokumenty. Kurier też potrzebuje minimum jednego dnia, czyli dokumenty mogą być u mnie w czwartek. W piątek rejestracja. Jak dobrze się wszystko ułoży, to w sobotę lub poniedziałek odbiór.

Jak masz blisko, to może zdążysz w piątek. Ja mam 370km do Ząbek.

Wcześniej miałem już emaila od firmy kurierskiej, że w poniedziałek mieli odbierać dokumenty, ale gdzieś coś się przyblokowało
Też mam daleko, z Krakowa.. Ja dostałem info że mogą wysłać dokumenty jak tylko auto przekroczy granicę Polski. Leasing powiedział że jak dostaną w środę to na czwartek po południu/piątek rano będzie zarejestrowane
No nic, jak nie dostanę info do wieczora że dokumenty dotarły to będzie trzeba przełożyć bilety na pociąg...
 
Top