Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

jnsk3k

Zadomawiam się
Hmm, jak dzwoniłem w poniedziałek, to Pani mi obiecała, że we wtorek rano dokumenty będą wysłane, i potwierdziła mi piątkowy odbiór. Nie dostałem żadnej informacji żeby miało być inaczej. Może moje auto jedzie inną ciężarówką (oby :eek:)

Jakby ktoś pytał, to oczywiście nie wysłali żadnych dokumentów, nie odpisują też na maile i nie odbierają telefonów... Czyli jednak obsługa klienta jest tak zła jak inni ostrzegali xD A w sumie do tej pory nie miałem większych zastrzeżeń..
 

Kmicin

Zadomawiam się
Jakby ktoś pytał, to oczywiście nie wysłali żadnych dokumentów, nie odpisują też na maile i nie odbierają telefonów... Czyli jednak obsługa klienta jest tak zła jak inni ostrzegali xD A w sumie do tej pory nie miałem większych zastrzeżeń..
Czyli jak ktoś bierze za gotówkę, przelew już poszedł kasy brak i auta też nie wiadomo jak długo. Obawiam się takiego scenariusza na swój odbiór w przyszłości (sprzedaje stare auto) po informacji że papiery będą wysłane a tu lipa.. Ehh
 

viallos

Pionier e-mobilności
Ja sprzedałem w marcu i zostałem z niczym :) ... a miało być w grudniu.
Teraz żony muszę się prosić;-)
 

Kmicin

Zadomawiam się
Ja sprzedałem w marcu i zostałem z niczym :) ... a miało być w grudniu.
Teraz żony muszę się prosić;-)
Trochę mnie to przeraża... Moze w De lepiej traktują klienta, tam mam odbiór. Termin an przyszły rok dopiero a człowiek już się głowi co to będzie... Człowiek zawsze wymieniał w salonie stare na nowe, dzień przed odbiorem przelew wykonał a samochód już dawno czekał.
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Ja sprzedałem w marcu i zostałem z niczym :) ... a miało być w grudniu.
Teraz żony muszę się prosić;-)
Tak to jest. Po ślubie i latach już tylko po prośbie daje.
To i tak dobrze, że nie z litości.
Ja trzymam dopóki nie będzie nowej, po oddaniu Leafa aby upokarzająco nie prosić... Robię za szofera. Niby dla jej wygody? Ale obawiam się że godzi się na to... Jednak z litości.
A matka mówiła : nie żeń się z Nią.
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Jakby ktoś pytał, to oczywiście nie wysłali żadnych dokumentów, nie odpisują też na maile i nie odbierają telefonów... Czyli jednak obsługa klienta jest tak zła jak inni ostrzegali xD A w sumie do tej pory nie miałem większych zastrzeżeń..
Udało się dodzwonić. Jakieś trójki niby dojechały. Moja jeszcze nie :(
 

Bronek

Pionier e-mobilności
Ciekawe jak to wygląda np za Odrą?
I czy dla napalonych i niecierpliwych, może wrócą czasy pośredników.? Dałem ok 6 tyś kiedyś gdy to była jedyna opcja aby samemu kwitów nie załatwiać, to dał bym i teraz aby nie czekać.

Odp
@chlebu
Trójka to babskie auto. Takie kupuje się żonom i kochankom. Bogatsi córkom.
Faktycznie facet w Tm3 trochę lepiej wygląda niż Mini Cooperze, ale jednak lekko niewieścio.
Dlatego niby zabieramy je swoim Paniom, mamy wtedy alibi.
 

Darek1

Posiadacz elektryka
Odp
@chlebu
Trójka to babskie auto. Takie kupuje się żonom i kochankom. Bogatsi córkom.
Faktycznie facet w Tm3 trochę lepiej wygląda niż Mini Cooperze, ale jednak lekko niewieścio.
Dlatego niby zabieramy je swoim Paniom, mamy wtedy alibi.
Zawsze możesz powiedzieć, że czekasz na Cybertrucka, tylko Elon nie może się wyrobić z Twoim zamówieniem
 
Top