Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

dawson

Fachowiec
Ooo to ja mialem od początku. Najpierw Maj 2022, pozniej zmienili na 17-27 marca , przelozylem wiec wróciło maj, teraz wskoczyło j/w. Zamawiałem/odbieram w DE w połowie Stycznia 2022r.
Na poczatku mialem LR, pod koniec marca zmieniłem na Model 3.
 

Michaal

Zadomawiam się
Ooo to ja mialem od początku. Najpierw Maj 2022, pozniej zmienili na 17-27 marca , przelozylem wiec wróciło maj, teraz wskoczyło j/w. Zamawiałem/odbieram w DE w połowie Stycznia 2022r.
Na poczatku mialem LR, pod koniec marca zmieniłem na Model 3.
Ja w listopadzie zamawiałem LR i od tego czasu nic nie zmieniałem, aby nie podnieśli ceny.

Z tego co widać to obsługa w DE bardziej ogarnia zamówienia, a być może to kwestia ilości -> Q1 w DE +-5 tyś vs +-400 sztuk w Polsce.
 

Szymek

Fachowiec
Gdzie macie datę dostawy? Bo ja jak loguje się na konto tesli to nic takiego nie mam
Witaj w klubie. U mnie tez od początku pusto. Jedyną przybliżona datę widziałem przy składaniu zamówienia w lutym - Sierpień 2022. Od tamtego czasu pusto i żadnej informacji.
 

tomik

Zadomawiam się
a w ogóle gdzie to się wyświetla? :)
Drugie pytanie - macie już prośbę o kase od Tesli? W senie kolejny krok zapłata?
 

Phitherek_

Posiadacz elektryka
Ja teraz mam - "dostawa wstrzymana", bo powiedziałem że chcę odbierać w listopadzie...
 

Michaal

Zadomawiam się
Gdzie macie datę dostawy? Bo ja jak loguje się na konto tesli to nic takiego nie mam
Kolega zamawiałem w Tesla DE to mu ogarneli już przybliżoną datę odbioru, Tesla PL nic nie wie.

a w ogóle gdzie to się wyświetla? :)
Drugie pytanie - macie już prośbę o kase od Tesli? W senie kolejny krok zapłata?
Główny pulpit w apce, na środku ekranu.

Nie. Mnie prosili już drugi raz o kontakt do doradcy leasingowego.
 
Top