Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

dawson

Fachowiec
Ja już mam wszystko ogarniętę, nawet z kasą i rejestracją auta. Ja przyjdzie to jadę , podpisuję papiery i wsiadam w auto z tablicami.



Na stronie też jest napisane to co w appce.
 

klata

Zadomawiam się
Na stronie też się wyświetla:
1651863938358.png
 

dawson

Fachowiec
Tak jak kolega wyżej podał , na stronie też jest.



Super , nie super. To że oni zarejestrują i ogarną resztę kosztuje 980 euro :/
 

Michaal

Zadomawiam się
Tak jak kolega wyżej podał , na stronie też jest.



Super , nie super. To że oni zarejestrują i ogarną resztę kosztuje 980 euro :/
Pal licho 980 euro. Już wszystko wiesz, a ja wiem tylko że jak będzie to będzie.. Q2? Q3? Q4? Nie wiedzą.

Zamawialem w listopadzie z szacowanym odbiorem na grudzień, mamy maj i cisza. Liczylem, że będę mial koszty przez cały rok, a już 5 miesięcy uciekło.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Ja także przełożyłem zakup drugiego auta na sierpień br., ale w każdej chwili mogę to zmienić i dostać auto w II kwartale bo jeszcze tydzień temu mieli kilka sztuk w mojej konfiguracji zwolnionych.
Pewnie znowu rzucą je pod koniec kwartału na sprzedaż z aktualną ceną.

Bez nazwy.jpg
 

Szymek

Fachowiec
Ja także przełożyłem zakup drugiego auta na sierpień br., ale w każdej chwili mogę to zmienić i dostać auto w II kwartale bo jeszcze tydzień temu mieli kilka sztuk w mojej konfiguracji zwolnionych.
Pewnie znowu rzucą je pod koniec kwartału na sprzedaż z aktualną ceną.

View attachment 5068
Można spytać skąd masz informacje ze w Twojej konfiguracji mieli jeszcze kilka sztuk?
 

viallos

Pionier e-mobilności
Wczoraj byłem w salonie i rozmawiałem z nim na temat dostaw w tym kwartale. Przyznali że na razie zbierają info kto jest gotowy w celach powiedzmy statystycznych. Dokładnie nie wiedzą ile samochodów dostaną i kiedy, ale jeżeli już to raczej w czerwcu.
 
Top