Tesla Model 3, dostawy II kwartał 2022

Proxy84

Fachowiec
Zamówiłem T3MP w październiku w pełnej możliwej konfiguracji. Szacunkowy czas dostawy miał być w lutym i mówili że będzie wcześniej.. Zadzwoniła Pani w styczniu czy jestem gotowy i że zaraz będzie Umowę leasingową podpisałem już w grudniu z wpłatą początkową. Oczywiście pierwszy kwartał minął, znowu mail ze sprawdzeniem
Gotowości, znowu potwierdziłem. Przecież to jest zobowiązanie finansowe a auta brak. Masakra. Najgorszy kontakt. Zero odpowiedzi
 

Michaal

Zadomawiam się
Mam r
Zamówiłem T3MP w październiku w pełnej możliwej konfiguracji. Szacunkowy czas dostawy miał być w lutym i mówili że będzie wcześniej.. Zadzwoniła Pani w styczniu czy jestem gotowy i że zaraz będzie Umowę leasingową podpisałem już w grudniu z wpłatą początkową. Oczywiście pierwszy kwartał minął, znowu mail ze sprawdzeniem
Gotowości, znowu potwierdziłem. Przecież to jest zobowiązanie finansowe a auta brak. Masakra. Najgorszy kontakt. Zero odpowiedzi
MAm to samo, nawet 2x (w Q1 i Q2) prosili o kontakt do doradcy leasingowego…
 

xhonet

Zadomawiam się
Czyli jak zamówiłem T3MP w kwietniu z szacowana data dostawy na sierpnień to nie warto mieć nadziei, że będzie w czerwcu 🥹 Do mnie tez pisali i potwierdziłem leasing itp itd.
 

Michaal

Zadomawiam się
Kocham Tesle w Polsce 😂🫣
Ciesz się jak dostaniesz w sierpniu. U mnie już doszło 5 miesięcy od szacowanej daty dostawy, miałem dostać w grudniu.

Póki co dwa statki do EU, czyli +- 6500 aut. W Q1 22’ same Niemcy wzięły ponad 5 tys egzemplarzy. Na razie słabo to wygląda
 

Attachments

  • EAA01B47-69E1-4811-8A52-1DB73D646383.jpeg
    EAA01B47-69E1-4811-8A52-1DB73D646383.jpeg
    45,2 KB · Liczba wyświetleń: 90
Last edited:

krzyss

Pionier e-mobilności
Nie tam zebym tlumaczyl tesle… ale wszyscy producenci maja problemy z dostawiami.
W tesli irytuje tylko brak kontaktu, pytaja o auto, potwierdzasz, podpisujesz umowe na leasing, a oni maja cie w dupie od 6 miesiecy… wiekszosc umow moze wygasnac w takim terminie…
 

Proxy84

Fachowiec
Nie tam zebym tlumaczyl tesle… ale wszyscy producenci maja problemy z dostawiami.
W tesli irytuje tylko brak kontaktu, pytaja o auto, potwierdzasz, podpisujesz umowe na leasing, a oni maja cie w dupie od 6 miesiecy… wiekszosc umow moze wygasnac w takim terminie…
Dokładnie o to chodzi. Po co mówią szykuj umowę i spinaj się?
 

viallos

Pionier e-mobilności

xhonet

Zadomawiam się
Szczerze rozważam zmianę na TMYP. Różnica w cenie to ~ 19k, jednak dostępność jest bardziej wiarygodna.
Szkoda tylko tego przyśpieszenia z TM3P, ale za to dużo większa praktyczność wnętrza. Plus co ciekawe TMY nadal ma miękkie materiały na boczkach drzwi czego nie ma już TM3. Wszędzie cięcia kosztów:)
 
Top