ducarider

Posiadacz elektryka
A skąd takie info? Sam byłem ciekaw ile aut sprzedali po tych obniżkach, ale nigdzie nie widziałem informacji...
Gdzieś chodziły plotki, że sprzedali tyle co w całym 2022 roku. Z drugiej strony za około 250 można już kupić wszystko. Ja akurat szukałem drugiego samochodu na dojazdy lokalne. Zastanawiałem się nad EV. Obniżyli ceny i mnie skusili.
 

termipl

Nowy na Forum
Witam wszystkich dostaliście może smsa ci co czekają na VIN od Tesli mówiącym o dobrej wiadomości twoja dostawa Tesli jest już blisko ? bo sprawdzałem VIN i logowałem się na stronę ale dalej niema nr VIN...
 

termipl

Nowy na Forum
Ja nic nie dostałem
Ja dostałem taką treść smsa "Mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Twoja dostawa Tesli jest już blisko! Wkrótce będziemy mogli przekazać ci dalsze informację na temat daty dostawy, która ma nastąpić między lutym a marcem." pytanie czy ktoś coś dostał takiego od tesli za nim dostał VIN ?
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
U mnie od razu wyświetlił się nr VIN, bez żadnych esemesów i maili, a na koncie dalsze instrukcje co do przelania pozostałej kwoty. Wczoraj im się zaksięgowała, bo pojawił się nowy komunikat o szykowaniu faktury oraz co mam robić dalej kiedy ją dostanę. Na razie czekam na cokolwiek.
Zamówienie z 13.01.
 

termipl

Nowy na Forum
U mnie od razu wyświetlił się nr VIN, bez żadnych esemesów i maili, a na koncie dalsze instrukcje co do przelania pozostałej kwoty. Wczoraj im się zaksięgowała, bo pojawił się nowy komunikat o szykowaniu faktury oraz co mam robić dalej kiedy ją dostanę. Na razie czekam na cokolwiek.
Zamówienie z 13.01.
Ale zamawiałeś Tesle Y Perfomance czy Long Range ?
 

maksp

Nowy na Forum
U mnie od razu wyświetlił się nr VIN, bez żadnych esemesów i maili, a na koncie dalsze instrukcje co do przelania pozostałej kwoty. Wczoraj im się zaksięgowała, bo pojawił się nowy komunikat o szykowaniu faktury oraz co mam robić dalej kiedy ją dostanę. Na razie czekam na cokolwiek.
Zamówienie z 13.01.
Tez dostałem VIN, tylko ze nikt się nie kontaktował ze mną z Tesli. Tez mam instrukcje o dokonaniu wpłaty tylko ze auto będzie leasingowane, wiec czekam na kontakt. Zamawiałem TM3LR 08.2022
 
Top