ducarider

Posiadacz elektryka
Ja VINu nie mam. Czytam też niemieckie forum a tam idzie gładko. U nas może są 3 osoby a z 500 aut do wydania. Wychodzi na to, że chyba 1 osoba siedzi w biurze. Współczuje jej/jemu.
 

pluto

Pionier e-mobilności
Nie ma potwierdzonych informacji aby jakiś statek wypłynął z Chin z RWD dla Polski więc jeszcze czekamy.
Niemniej są potwierdzone VINy z modelem Y RWD dla Irlandii z datą dostawy 2 marca i Anglii z datą dostawy 9 marca więc coś tam idzie, ale rynek aut tam jest większy i pewnie i więcej zamówień.
 

danny_q

Nowy na Forum
TMY LR czarna koła 20". Zamówiłem 18.01. To moje najszybciej kupione nowe auto :).
Poprzednie dwa nowe z Japonii w 2017 i 2018 roku czekałem po 3 miesiące....
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Właśnie otrzymałem telefon z Berlina z info, że auto do odbioru w Warszawie i wysyła kuriera z dokumentami. Ustaliliśmy termin odbioru na poniedziałek. :)
Może to głupie pytanie, ale dlaczego z fabryki w Berlinie wysyłają kuriera? To nie z Ząbek?
 

danny_q

Nowy na Forum
Nie mam pojęcia. Numer telefonu był z DE. Miła Pani Ania omówiła temat szybko i sprawnie. Wyraźnie wspomniała że wysyła kuriera z dokumentami który powinien być u mnie w środę lub czwartek.
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
I ja przed chwilą dostałem maila od Tesli Store w Sindelfingen z informacją o przesłaniu dokumentów pojazdu. Mam wrażenie, że niemieckie sklepy Tesli pomagają w opróżnieniu placu przed sklepem w Ząbkach :)
 
Top