Bartłomiej S

Posiadacz elektryka
Ważne info:
Używając linku https://www.tesla.com/teslaaccount/oxp-bff-api/user-orders nie pokazuje mi numeru VIN mimo tego, że właśnie go otrzymałem.

Stąd polecam jednak starą znaną metodą czyli zbadać źródło w przeglądarce Chrome i CTRL + F poszukać hasła ''VIN" lub "LRW" (początek numerów VIN z Chin
 

pawelt

Zadomawiam się
Kolejna wiadomość SMS od Tesli:

Tesla Update — Pojazd został przypisany do Twojego zamówienia i jest już w drodze! Proszę dokonaj płatności i uzupełnij wszystkie informacje na swoim koncie Tesla. Jeśli masz jakieś pytania, odpowiedz WSPARCIE. Jeśli niezbędne czynności nie zostaną wykonane w ciągu 7 dni, pojazd zostanie przydzielony innemu oczekującemu klientowi. Aby zrezygnować z usługi SMS, odpowiedz STOP.
 

Cav

Pionier e-mobilności
A ja zaakceptowałem, myślę że trzeba zaufać inżynierom z Tesli w sprawie Tesla Vision.
A jak toto działa, jak kamery są zachlapane błotem?
Wcale?
Bo już aktywny tempomat po zaśnieżeniu radaru odmawiał współpracy i wkurzało mnie to niemiłosiernie.
Zwłaszcza że nikt w Kia nie pomyślał, żeby dać wtedy opcję nieaktywnego, ale działającego.

A kamerka tylna brudzi się tak ze 100 razy łatwiej niż radar i sama się nie czyści, obstawiam że z nie tylnymi nie jest wiele lepiej....
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Tylna się brudzi jak w każdym aucie z kamerą na stałe na wierzchu.
Boczne nie brudzą się o dziwo wcale, przednia za szybą jest czyszczona przez wycieraczki.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Tylna się brudzi jak w każdym aucie z kamerą na stałe na wierzchu.
Boczne nie brudzą się o dziwo wcale, przednia za szybą jest czyszczona przez wycieraczki.
Czy efekt jest taki, że w śnieżycy tempomat działa zawsze?
 

ELuk

Pionier e-mobilności
Ostatnio TM3 nie wyłączył mi tempomatu, a w podobnych warunkach MB zakomunikował, że radar zasłonięty i wyłączył tempomat.
A czy działa zawsze to nie wiem, nie było tyle sytuacji żeby to określić.
Jak auto ma adaptacyjny tempomat to nie przejdzie w tryb zwykły, bo większość ludzi będzie zaskoczona, że komuś w bagażnik wjechali i firmy nie chcą mieć pozwów.
 

Cav

Pionier e-mobilności
Ostatnio TM3 nie wyłączył mi tempomatu, a w podobnych warunkach MB zakomunikował, że radar zasłonięty i wyłączył tempomat.
Czyli można powiedzieć, że skuteczność podobna?
A czy działa zawsze to nie wiem, nie było tyle sytuacji żeby to określić.
Jak auto ma adaptacyjny tempomat to nie przejdzie w tryb zwykły, bo większość ludzi będzie zaskoczona, że komuś w bagażnik wjechali i firmy nie chcą mieć pozwów.
A ja nie chcę jechać przez 200 km bez tempomatu za który zapłaciłem.
Powinno się dać włączyć choćby specjalną funkcją.....
 
Top