Cav

Pionier e-mobilności
Dziś rano pojawiła się informacja w aplikacji o akceptacji Tesla Vision (TMY RWD) - nie zaakceptowałem tego
Co chcesz w ten sposób osiągnąć?
Tesla daje jakiś wybór, czy chcesz zrezygnować w ogóle z auta?
 

Michał z Krakowa

Zadomawiam się
Prawdopodobnie ostatni w tym kwartale transportowiec GRAND RUBY załadował Tesle na eksport.
Zgodnie z planami Tesli, w połowie lutego fabryka w Szanghaju zakończy dostawy zagraniczne w tym kwartale i przejdzie do produkcji głównie na rynek chiński. Jednocześnie przed końcem lutego fabryka w Szanghaju przeprowadzi modernizacje linii produkcyjnej partiami, aby przygotować się do nowego Modelu 3, który ma być dostarczony na rynek chiński w trzecim kwartale.

View attachment 8961

Już płynie
Zrzut ekranu 2023-02-20 o 08.55.21.png
 

radioaktywny

Posiadacz elektryka
Dziś rano pojawiła się informacja w aplikacji o akceptacji Tesla Vision (TMY RWD) - nie zaakceptowałem tego
Ciekawe jak to wpłynie na dostawę auta i czy w ogóle dostanę jakieś dalsze informację w tym numer VINu :unsure:
Prawdopodobnie nie dostaniesz VIN-u do czasu wprowadzenia Tesla Vision. Ja zaakceptowałem i od razu pojawił się nr VIN. Samochód już mam, jeżdżę i czekam na Vision.
 

Deseteral

Nowy na Forum
U mnie też na MYLR pojawił się komunikat o Tesla Vision. Zaakceptowałem, VINu jeszcze nie ma, czekamy :)
 

pawelt

Zadomawiam się
Dzwoniłem do Ząbek i powiedziano mi, że mój już jest w EU i czekają na dostawę do Warszawy. Zapytałem czy może jednak jest na Glovis Sunrise, który jeszcze płynie, to Pani zaprzeczyła i powiedziała, że już w porcie, więc chyba wcześniejszym statkiem to dopłynęło.
 
Last edited:
Top