Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
Sam miałem zamówionego Performance QS ale zamieniłem na biały widząc ze nawet Long Range w QS rzadko bywa. Potem jeszcze dołożyłem hak (choć domyślnie to TYP nie ma haka) i przypisali mi z inventory. Oczywiście wciąż czekam na załatwienie papierologii.
Znajomy na TYP w tym wiśniowym kolorze też czeka od czerwca czy sierpnia.
Jak nie zależy wam aż tak to zmieńcie na biały. No i hak nie wiedzieć czemu.
jak idzie papierologia? wystawili Ci już fakturę? :D
 

maar79

Zadomawiam się
wpłaciłem Zaliczke 5.04.23 na TYP biały z hakiem bo zadzwonił przedstawiciel ze taki jest dostępny w Inventory. Teraz wszystko utknęło w Ząbkach. Moj ogarniasz z Santandera jutro tam jedzie bo kontakt telefoniczno naukowy sie urwał. Sprawdzi czy oni tam żyją...
 

itguy

Posiadacz elektryka
wpłaciłem Zaliczke 5.04.23 na TYP biały z hakiem bo zadzwonił przedstawiciel ze taki jest dostępny w Inventory. Teraz wszystko utknęło w Ząbkach. Moj ogarniasz z Santandera jutro tam jedzie bo kontakt telefoniczno naukowy sie urwał. Sprawdzi czy oni tam żyją...
to niech ich tam pozdrowi ode mnie jeśli jednak żyją :D i daj znać co z tego wyszło. Jak taka wycieczka coś da to wyślę swojego posłańca albo sam pojadę
 

kristof46

Fachowiec
jak idzie papierologia? wystawili Ci już fakturę? :D
Ja dopiero dopinam leasing choć to akurat formalność. Natomiast jak byłem w zeszłym tygodniu u nich to powiedzieli ze w tym może się uda a jak nie to następny. No ale patrząc ze Pani A.Glapa na urlopie to może się okazać ze odbiorę i w ostatnim tygodniu kwietnia.
 

kristof46

Fachowiec
wpłaciłem Zaliczke 5.04.23 na TYP biały z hakiem bo zadzwonił przedstawiciel ze taki jest dostępny w Inventory. Teraz wszystko utknęło w Ząbkach. Moj ogarniasz z Santandera jutro tam jedzie bo kontakt telefoniczno naukowy sie urwał. Sprawdzi czy oni tam żyją...
Ja we czwartek 06.04 zmieniałem zamówienie zeby przypisało mi właśnie białego TYP z hakiem z inventory. Żeby się nie okazało ze to będzie ten sam ;)
Btw też będę brał leasing w santander
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Wiecie może czy w sobotę salon w Ząbkach będzie otwarty? Dodzwonić się nie da, na maile nie odpisują... lovely...
 

pluto

Pionier e-mobilności
Nie ma co panikować, ja po tygodniu od wpłaty całości pieniędzy czekam grzecznie ;)

IMG_20230412_124326.jpg
 

KrzyCh

Posiadacz elektryka
Muszę przyznać, że niesamowicie działa ta taktyka „niedostępności”. Klient marzy by się dodzwonić, cieszy się że mu VIN przypisali czy staje na głowie by do końca jakiegoś kwartału przelać kasę i odebrać samochód. Też bym chciał tak sprzedawać :) .

Zamówiłem w piątek, wczoraj dzwonili z Ząbek, ale nie mogłem odebrać i teraz oczywiście zachodzę w głowę o co mogło chodzić. Oczywiście nie ma szans się dodzwonić, maile bez odpowiedzi…
Ktoś może wie z czym na drugi dzień po zamówieniu mogą dzwonić?
 

itguy

Posiadacz elektryka
Muszę przyznać, że niesamowicie działa ta taktyka „niedostępności”. Klient marzy by się dodzwonić, cieszy się że mu VIN przypisali czy staje na głowie by do końca jakiegoś kwartału przelać kasę i odebrać samochód. Też bym chciał tak sprzedawać :) .

Zamówiłem w piątek, wczoraj dzwonili z Ząbek, ale nie mogłem odebrać i teraz oczywiście zachodzę w głowę o co mogło chodzić. Oczywiście nie ma szans się dodzwonić, maile bez odpowiedzi…
Ktoś może wie z czym na drugi dzień po zamówieniu mogą dzwonić?
A masz przypisany VIN? Jeśli tak to pewnie dzwonili powiedzieć że auto już w Warszawie
 

KrzyCh

Posiadacz elektryka
A masz przypisany VIN? Jeśli tak to pewnie dzwonili powiedzieć że auto już w Warszawie
Nie no - jakbym miał przypisany VIN to byłbym szczęśliwy ;-). W zamówieniu mam tylko jakiś komunikat, żeby przed podpisaniem umowy z bankiem, potwierdzić to z Teslą. Może o to chodziło.
 
Top