Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Dzisiaj rano mijałem punkt w Ząbkach to znowu jak na koniec marca pozastawiany plac ale widać tylko czarne i białe kolory.
 

kristof46

Fachowiec
Dzisiaj rano mijałem punkt w Ząbkach to znowu jak na koniec marca pozastawiany plac ale widać tylko czarne i białe kolory.
Pozostawiany to on jest już chyba codziennie. Tak było i w zeszłym tygodniu a dzisiaj do tego dwie lory…na pewno jedna ale kawałek dalej była też druga. Chyba tez Tesli.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Pozostawiany to on jest już chyba codziennie. Tak było i w zeszłym tygodniu a dzisiaj do tego dwie lory…na pewno jedna ale kawałek dalej była też druga. Chyba tez Tesli.
Może jak im się skończy miejsce to zaczną ogarnąć wydawanie :)
 

TSK

Zadomawiam się
Sam miałem zamówionego Performance QS ale zamieniłem na biały widząc ze nawet Long Range w QS rzadko bywa. Potem jeszcze dołożyłem hak (choć domyślnie to TYP nie ma haka) i przypisali mi z inventory. Oczywiście wciąż czekam na załatwienie papierologii.
Znajomy na TYP w tym wiśniowym kolorze też czeka od czerwca czy sierpnia.
Jak nie zależy wam aż tak to zmieńcie na biały. No i hak nie wiedzieć czemu.
Cos w tym jest, przed zamówieniem rozmawiałem z chłopakami z Katowic,ze zamierzam zamówić Y w kolorze QS i pytam jak dlugo się na ten kolor czeka? powiedzieli,że jest 60% szans że przyjdzie w zakładanym czasie 🤦‍♂️
Najzabawniejsze jest jednak to,ze po oznajmieniem,że ma to być kolor QS jednemu ze sprzedawców aż oko drgnęło,heh 🙃 pozostaje czekać na info ze strony Tesli..
 

filippo123

Nowy na Forum
Pewnie dla innych to oczywistość, ale polecam sprawdzić adres na fakturze z Tesli. Ja miałem adres korespondencyjny zamiast zameldowania i (nie)urocza pani w urzędzie powiedziała, że nie wierzy, że to mój samochód i odmówiła rejestracji.
 
Top