Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
zamówiłem przed chwilą 2x TMY
TMY RWD Midnight Silver Metallic
TMY LR Biała Perła
obie z hakiem, dostawa obie kwiecień - czerwiec, na TMY LR mam już VIN, czy jak nie zapłacę to mi VIN zabiorą?
jeszcze nie wybrałem leasingodawcy i nie wiem czy mam czekać, aż Tesla się odezwie że auta jadą i mam smolić, czy mam sam im jakoś dać znać, że będzie leasing?
swoją drogą tak szybko dostałeś numer VIN, tzn chwilę po zamówieniu? ja mam zamówioną MY LR białą z hakiem w połowie marca czyli taką samą konfigurację jak Ty i brak VIN. W tesli to jednak jedna wielka loteria :D
Po za tym jak pisałem u mnie wyparował termin dostawy jest tylko "do ustalenia", więc nawet nie wiem co powiedzieć w swoim leasingu, jaki termin mają wpisać termin na oczekiwania na auto
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
swoją drogą tak szybko dostałeś numer VIN, tzn chwilę po zamówieniu? ja mam zamówioną MY LR białą z hakiem w połowie marca czyli taką samą konfigurację jak Ty i brak VIN. W tesli to jednak jedna wielka loteria :D
Możliwe, że Twoja jest już w kolejce do wyprodukowania.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Możliwe, że Twoja jest już w kolejce do wyprodukowania.
możliwe, chociaż już miałem przypisany VIN tylko niestety go straciłem - nie udało się odebrać przed 30 marca
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
mam nadzieję, że na referala mojego? :D

Oczywiście czekać na datę odbioru, powoli możesz myśleć nad leasingiem, dostaniesz datę odbioru - prośbę o zapłatę, to możesz załatwiać leasing. Jak masz VIN to znaczy, że samochód jest wyprodukowany już.
po tych wszystkich perturbacjach który każdy miał z odbiorami/ terminami i zabieraniem VINów sugerujesz komuś "powoli myśleć o leasingu" ???
Tu jest cała grupa ludzi którzy nie odebrali aut właśnie z tego powodu że nie mieli gotowego leasingu jak przyszło info o VIN i odbiorze. Ja sam ledwo się wyrobiłem a zacząłem z leasingiem rozmowy w lutym na spokojnie a w marcu umowę podpisałem dzień po przyznaniu VIN i tylko to pozwoliło mi odebrać auto a nie czekać na następny kwartał
 

itguy

Posiadacz elektryka
po tych wszystkich perturbacjach który każdy miał z odbiorami/ terminami i zabieraniem VINów sugerujesz komuś "powoli myśleć o leasingu" ???
Tu jest cała grupa ludzi którzy nie odebrali aut właśnie z tego powodu że nie mieli gotowego leasingu jak przyszło info o VIN i odbiorze. Ja sam ledwo się wyrobiłem a zacząłem z leasingiem rozmowy w lutym na spokojnie a w marcu umowę podpisałem dzień po przyznaniu VIN i tylko to pozwoliło mi odebrać auto a nie czekać na następny kwartał
Teraz raczej nie powinno być takiego ciśnienia na odbiór, to nie koniec kwartału
 
Top