Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

piotrazz

Posiadacz elektryka
Czy odebraliście już TMY LR w kolorze QS ? Kiedy zamówiona?

U mnie się wczoraj VIN pojawił. Zamówione 21 marca.
 

Pike

Zadomawiam się
U mnie się wczoraj VIN pojawił. Zamówione 21 marca.
Wow! No co ty? Ja zamawiałem w styczniu czarne wnętrze (aczkolwiek bez haka) i cisza :( Zdradź tę tajemnicę co zrobiłeś ;D
 

D4r3k

Zadomawiam się
Zamówienie z 10.01.2023 TMP Qucksilver, białe wnętrze, hak, rozszerzony AP i cisza. Zazdroszczę tym co otrzymali VIN.
 

itguy

Posiadacz elektryka
Wow! No co ty? Ja zamawiałem w styczniu czarne wnętrze (aczkolwiek bez haka) i cisza :( Zdradź tę tajemnicę co zrobiłeś ;D
To tak działa w Tesli :D ja miałem odbiór 29 marca po niecałej połowie miesiąca. Ale się nie udało. A teraz trafiłem na koniec kolejki bo ludzie którzy zamówili po mnie odbiorą auta przede mną.
Niestety nie jest to kolejka fifo, bardziej ruretka
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Wrzuć do stopki co i kiedy zamówiłeś;) będzie łatwiej złapać kontekst wypowiedzi :)

Wow! No co ty? Ja zamawiałem w styczniu czarne wnętrze (aczkolwiek bez haka) i cisza :( Zdradź tę tajemnicę co zrobiłeś ;D

Zaznaczyłem, że płacę za gotówkę - w międzyczasie ogarniam leasing już od kilku dobrych tygodni. A może przez moje narzekanie na Teslę - bo M3 zamówiony w styczniu zeszłego roku jeszcze nie dotarł (ponoć jest już zarejestrowany, ale Arval twierdzi, że go u siebie nie ma, a Tesla, że auto wydane zostało w lutym :ROFLMAO:).
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Zaznaczyłem, że płacę za gotówkę - w międzyczasie ogarniam leasing już od kilku dobrych tygodni. A może przez moje narzekanie na Teslę - bo M3 zamówiony w styczniu zeszłego roku jeszcze nie dotarł (ponoć jest już zarejestrowany, ale Arval twierdzi, że go u siebie nie ma, a Tesla, że auto wydane zostało w lutym :ROFLMAO:).
Był niedawno post że Arvala plac w Wilanowie jest zatkany TM3 już z tablicami itd.
 
Top