Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

itguy

Posiadacz elektryka
A u mnie dalej marzec-kwiecień i dalej głucho..
No to dobrze, znaczy że odbierzesz najpóźniej w ciągu miesiąca:) wg mnie spodziewaj się Vinu na dniach
 

Ezkobar

Nowy na Forum
U mnie termin dostawy zmienił się z kwiecień - czerwiec na: do ustalenia.
Nie wiem czy to dobrze czy nie :) ktoś coś?
U mnie to samo, dzisiaj zobaczyłem.
Moje zamówienie Tesla Model Y Perfomance Black
 

PawelGDZ

Posiadacz elektryka
zamówiłem przed chwilą 2x TMY
TMY RWD Midnight Silver Metallic
TMY LR Biała Perła
obie z hakiem, dostawa obie kwiecień - czerwiec, na TMY LR mam już VIN, czy jak nie zapłacę to mi VIN zabiorą?
jeszcze nie wybrałem leasingodawcy i nie wiem czy mam czekać, aż Tesla się odezwie że auta jadą i mam smolić, czy mam sam im jakoś dać znać, że będzie leasing?
 

itguy

Posiadacz elektryka
zamówiłem przed chwilą 2x TMY
TMY RWD Midnight Silver Metallic
TMY LR Biała Perła
obie z hakiem, dostawa obie kwiecień - czerwiec, na TMY LR mam już VIN, czy jak nie zapłacę to mi VIN zabiorą?
jeszcze nie wybrałem leasingodawcy i nie wiem czy mam czekać, aż Tesla się odezwie że auta jadą i mam smolić, czy mam sam im jakoś dać znać, że będzie leasing?
Załatwiaj leasing jak najszybciej bo zaraz się odezwą z pytaniem kiedy możesz odebrać
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
zamówiłem przed chwilą 2x TMY
TMY RWD Midnight Silver Metallic
TMY LR Biała Perła
obie z hakiem, dostawa obie kwiecień - czerwiec, na TMY LR mam już VIN, czy jak nie zapłacę to mi VIN zabiorą?
jeszcze nie wybrałem leasingodawcy i nie wiem czy mam czekać, aż Tesla się odezwie że auta jadą i mam smolić, czy mam sam im jakoś dać znać, że będzie leasing?
mam nadzieję, że na referala mojego? :D

Oczywiście czekać na datę odbioru, powoli możesz myśleć nad leasingiem, dostaniesz datę odbioru - prośbę o zapłatę, to możesz załatwiać leasing. Jak masz VIN to znaczy, że samochód jest wyprodukowany już.
 

mm-tesla

Posiadacz elektryka
mogę to jeszcze dodać? czy już za późno? myślałem że to już nie działa :(
Działa, jak masz chęci to zawsze możesz zapytać, czy da się dopisać ref'a, pisząc maila do warsaw_sales.
 
Top