Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

piotrazz

Posiadacz elektryka
Jak wszedłem na stronę Tesli zalogowany - chyba mieli jakiś zgrzyt po stronie aplikacji bo wyświetliła mi się planowana data odbioru na przyszły tydzień, piątek 14-ego bodajże. Obawiam się, że leasing nie ogarnę to napisałem na oficjalnego maila z prośbą o usunięcie VIN i ustawienie na późniejszy termin. Nie wiem czy to ma sens - czy po prostu czekać na kontakt z ich strony, że auto jest do odbioru i napisać, że nie jestem gotowy.

Jakieś sugestie?
 

Michal

Moderator
już nie ma ;)
Czy możecie mi powiedzieć gdzie znajdę check listę punktów do sprawdzenia podczas odbioru auta.
Mignęło mi że było coś takiego tu na forum.
A skorzystałeś z czyjegoś referera przy zamawianu? ;)
 
Last edited:

maar79

Zadomawiam się
A skorzystałeś z czyjego referera przy zamawianu? ;)
No właśnie dość szybko się cała sprawa rozegrała. Miałem już od miesiąca założone konto na stronie Tesla.
Wcześniej klikałem w kilka ref. które były w stopkach profili tu na forum. Żeby zobaczyć co to jest i zrozumieć jak działa.
Jak zadzwonił handlowiec że jedzie MYP to trochę nie zachowałem zimnej krwi i nie sprawdziłem przed zapłatą czy ref. działa
 

Michal

Moderator
No dobra, jakoś tam się wytłumaczyłeś, to Ci podpowiem: wyszukaj hasło checklista
🤣
 

Chris

Posiadacz elektryka
Jak wszedłem na stronę Tesli zalogowany - chyba mieli jakiś zgrzyt po stronie aplikacji bo wyświetliła mi się planowana data odbioru na przyszły tydzień, piątek 14-ego bodajże. Obawiam się, że leasing nie ogarnę to napisałem na oficjalnego maila z prośbą o usunięcie VIN i ustawienie na późniejszy termin. Nie wiem czy to ma sens - czy po prostu czekać na kontakt z ich strony, że auto jest do odbioru i napisać, że nie jestem gotowy.

Jakieś sugestie?
Wygrałeś talon na Teslę i nie odbierasz? Kurcze... ja mam zamówienie z 13.01, od 31.01 Tesla ma też zamówienie z leasingu... i mają mnie w d.... Może to faktycznie taki totolotek. Kupię sobie jeszcze kilka kuponów na stronie Tesla za 1200 zł każdy i może któryś tam trafi numer VIN..., chyba, że tam siedzi jakaś "Grażyna" i klika VINy po swojemu, to wyślę bombonierkę i kwiaty jak trzeba
 

piotrazz

Posiadacz elektryka
Taki lekki off-topic, ale zwróciliście uwagę na szczegóły różniące modele MIB oraz MIC?

Hint: krótsze fotele w MIC spowodowały, że zmieniłem kolor na QS żeby mieć 100% pewności, że przyjedzie z Berlina 😁
 
Top