Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

pluto

Pionier e-mobilności
Główny port rozładunkowy dla Polski do tej pory był w KOPER (Słowienia) ;)
 

pluto

Pionier e-mobilności
Jeżeli czekasz na TMY RWD to płynie na GRANDE NAPOLI ETA Koper 14.05.2023r.
 

MaRio_KalisZ

Nowy na Forum
Słuchajcie jeśli w apce Tesli pojawiła mi się data odbioru auta TMY - 01 czerwca, to jest jeszcze szansa że zmienią w trakcie na wcześniejszą datę? Ponoć mają być w Ząbkach po 15 maja..
 

Paweł@

Zadomawiam się
Dzisiaj w aplikacji pojawił się VIN i niedługo potem byl telefon od nich z info, że samochód dzisiaj będzie w Warszawie. Zamawiałem w kolorze QS a zatem jeśli czekacie także na ten kolor to VIN-y aktualnie nadają do zamówień z końca marca a dostawy z Berlina są z dnia na dzień. Jestem miło zaskoczony bo myślałem, że będzie trzeba czekać na QS na koniec kwartału. Pan z Tesli w rozmowie był bardzo uprzejmy i pomocny. Załatwiam zatem formalności leasingowe.
 

marco_25

Posiadacz elektryka
Na spokojnie, to jeszcze prawie miesiąc, dostałem swój termin na 30 maja godzina 1 PM i wcale się do niej nie przywiązują mając na uwadze co się działo w tamtym kwartale. Za chwilę będzie wielkie odmawianie bo leasing ludzie nie załatwili albo bank nie zapłaci przed rejestracją a tesla nie tak to załatwia. Także zachowaj spokój i czekaj na sms z groźbą odebrania vin jak nie zapłacisz jutro do 16 :D
 

bart_zaw

Posiadacz elektryka
Słuchajcie jeśli w apce Tesli pojawiła mi się data odbioru auta TMY - 01 czerwca, to jest jeszcze szansa że zmienią w trakcie na wcześniejszą datę? Ponoć mają być w Ząbkach po 15 maja..
Jeżeli masz przypisany VIN i zapłacone auto to raczej już nic się nie zmieni. Nie liczyłbym na przyśpieszenie odbioru ale lepiej miej już opłacone i załatwione formalnie sprawy do rejestracji.
 

MaRio_KalisZ

Nowy na Forum
Jeżeli masz przypisany VIN i zapłacone auto to raczej już nic się nie zmieni. Nie liczyłbym na przyśpieszenie odbioru ale lepiej miej już opłacone i załatwione formalnie sprawy do rejestracji.
Auto zapłacone, czekam na dokumenty do rejestracji i jestem gotowy do odbioru. No nic muszę uzbroić się dalej w cierpliwość i czekać do czerwca..
 
Top