Tesla Model Y, dostawy II kwartał 2023

marco_25

Posiadacz elektryka
01/06 to chyba najlepszy dzień w roku na odbiór auta.
Następny w kolejce powinien być 06/12. Najważniejsze żeby samochody były bez wad i przy rejestracji nie było problemów czego wszystkim czekającym życzę. Do zobaczenia w Ząbkach.
 

Pablo_SuperSix

Nowy na Forum
Ja czekam na YP Qucksilver od 10 stycznia, zero odzewu, zero vin-u itd. Kilka osób w międzyczasie już odebrało podobne konfiguracje.. piszecie, że przydzielają już vin dla zamówień QS z końca marca. Powoli (na szczęcie) zaczynam się irytować, dodzwonić się do nich nie można, na maile nikt nie odpisuje. Dajcie znać, czy są tu jeszcze osoby które nie odebrały QS z zamówień styczniowych? Czy tylko ja zostałem 😕
 

Michal

Moderator
dodzwonić się do nich nie można, na maile nikt nie odpisuje
Kiedy ostatnio próbowałeś dzwonić? Od zeszłego tygodnia mają podobno dedykowaną osobę non stop przy słuchawce, więc powinno być lepiej.
 

Pablo_SuperSix

Nowy na Forum
Próbowałem dzwonić wielokrotnie w poprzednim tygodniu, próbuję choćby teraz.. "niestety, wszystkie nasze linie są obecnie zajęte", i tak w kółko. 2 tygodnie temu odebrała miła pani, ale potrafiła mi tylko powiedzieć to, co widzę na koncie - czyli zamówienie w toku.
 

D4r3k

Zadomawiam się
Ja czekam na YP Qucksilver od 10 stycznia, zero odzewu, zero vin-u itd. Kilka osób w międzyczasie już odebrało podobne konfiguracje.. piszecie, że przydzielają już vin dla zamówień QS z końca marca. Powoli (na szczęcie) zaczynam się irytować, dodzwonić się do nich nie można, na maile nikt nie odpisuje. Dajcie znać, czy są tu jeszcze osoby które nie odebrały QS z zamówień styczniowych? Czy tylko ja zostałem 😕
Ja jutro odbieram TMP QS białe wnętrze, AP rozszerzony i hak. Zamówienie z 10.01.2023r.
 
Top